Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Ez ennyiért - meg amúgy is - nagyon gáz... Továbbra se értem ezt a koncepciót. Toldozzák-foltozzák az S40-et, televágják olyan funkciókkal, amire alkalmatlan, utána meg olyan árcímkét ragasztanak rá, amiért épeszű ember nem veszi meg. Egy S60 sokkal alkalmasabb lenne ebbe a kategóriába. Hatalmas szakadék tátong még mindig a Lumia sorozat - azért a 620 nem éppen olcsó, hiába a legkedvezőbb árú Nokia WP modell - és az olcsóbb, a kor igényeinek megfelelő telefonok között. Ami a leggázabb, hogy erre van egy teljesen használható, kész rendszerük (Belle), app kínálat, bejáratott brand, erre ilyen szarokat tesznek le az asztalra, mint ez, meg valami Asha rettenet...

  • kolosanyi

    veterán

    válasz lorinser #39 üzenetére

    Nyilvánvaló dolog, WP mellett nem fér el még egy okostelefonos rendszer. Az már más kérdés, hogy teljesen értelmetlen, amit csinálnak, simán lenne igény az S60-ra.

    (#68) =Mentor=
    "Aha és szinted egy S60 mekkora erőforrást igényelne?"
    Kevesebbet, mint a droid... (Meg a WP.)

    "Kéne oda proci, memória vastagon és akkor máris 30-40 ezres árnál tartanánk."
    Ez meg 25 rugó, sok különbség nincs. Arról nem is beszélve, hogy a konkurencia megoldja, hogy jobban felszerelt készüléket adjon ennyiért, ez pont az okostelefonos paletta legalja árszint. Csak ugye nem kéne túlárazni, mint a fene, mindjárt nem ennyibe fájna. Takarózni meg lehet a mellébeszéléssel, amit a Nokia csinál, de sok értelme nincs. Ugyanúgy rohadt sok belépő olcsódroidot eladnak ezekben a fejlődő országokban. Fejlődő országok piaca ide, vagy oda, ilyen áron esélytelen, hogy egy kicsit is tájékozottabb vásárló ezt vegye.

    (#96) csab2
    Nem az alaptelefonságával van baj, hanem az árával. Pont fele ennyiért tudnák elképzelni a legtöbben, szerintem se szabadna többet kérni érte, mint 15 ezer. A Nokia Xpress meg WP alatt egy borzalom. Tömörítés hiába van, baromira lassú, EDGE kapcsolattal meg használhatatlan. Az IE gyorsabban betölt, nem is használom azt a vackot. Ez csak azért érdekes, mert Opera minivel, előző telefonokon simán böngésztem EDGE kapcsolattal, vagy akár akkor is, amikor a szolgáltatóm lekorlátozta a letöltési sebességem, mert elhasználtam az adatkapcsolatot.

Új hozzászólás Aktív témák