Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz meroly #35 üzenetére

    Azért mostanában is vannak jó telefonjai a Nokiának. Nekem amikor egymás után 2x cserben hagyott a Wave-em kellett egy "vészhelyzet" telefon, tehát csak azokat a funkciókat néztem amik nagyon fontosak a többi meg nem érdekelt, a lényeg az volt, hogy legyen telefon. Mivel én inkább SMS-es vagyok mint telefonálós, ezért fontosnak tartottam, hogy legyen QWERTY billentyűzet. Én általában 2 évre veszek telefont, mivel a Wave fél évig se húzta ki ezért fontos volt az is, hogy ez most olcsó legyen, mert ugye nem terveztem telefon vásárlást. BKV-zom még tehát a zenei funkcionalitás is fontos volt, mp3 és rádió van benne, micro SD-t kezel, tökéletes. A fényképező nem érdekel van, de pocsék, de ez a funkció számomra extra. Így jutottam el a Nokia X2-01-ig.

    A lényeg. Kategóriájában is a legolcsóbb, nem Samsung (ami fontos), szerintem kifejezetten szép is, nagyon könnyen lehet gépelni vele, van Facebook ami azért nem árt ha van (igaz borzasztó lassú) és ami a legfontosabb (nem vicc) több mint egy hétig kihúzza normál használat mellett töltés nélkül. Most lesz 1 éves a telefon és egyelőre kutya baja, köszöni szépen jól van. Ja és nincs az a félelem érzet mint ami az LG-nél, meg a Samsungnál volt, hogy már megint mi baja lesz.

Új hozzászólás Aktív témák