Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    Kicsit értetlenül és szomorúan állok a trend előtt! :U
    Az emberek keze nem nőtt az elmúlt 10-15 év alatt...a ruhák zsebe szintén nem változott jelentősen...kissebb képernyő kevesebb energiát fogyaszt, tovább bírja az akku (ha már a gyártók/fejlesztők ennyire látványosan szarnak a fejünkre a technológiai váltásokkal), ugyanannyi nyersanyagból több telefont lehetne készíteni, stb.
    De a sok agyatlan baromnak kell az óriási kijelző...amit ugyan nem ér át egy kézzel, csak félig tud a zsebébe tenni...könyörgöm, akkor vegyen tabletet...az még a széltől és a naptól is óvja a búráját telefonálás közben! :P

    primus inter pares

  • Rover623

    félisten

    válasz tabela #365 üzenetére

    "Volt Samsung Alpha is, de az azért inkább közepes hardverrel volt szerelve" :F
    Gyakorlatilag az S5-nek felelt meg a hardver, csak HD felbontású kijelzővel.
    Márpedig az S sorozat akkor és most is a csúcs készülékeket jelentette/jelenti a Samsungnál.
    Az Alpha 2014 augusztusában jelent meg, az S6 pedig 2015 áprilisában.
    Tehát a megjelenésekor erős hardvernek számított igencsak!

    Nekem is volt. Imádtam a méretét, a kijelzőjét.
    Szar volt a rádiója, akku problémái voltak, korrodálódtak a csatlakozók fémfelületei.
    Nagyon sajnáltam letenni.
    S6 edge lett az utódja. Szerintem nen járt el fölötte az idő...persze én nem játszom! :U
    Az azóta megjelent SoC-ok közül a következők erősebbek: Snapi 660, 710, 835, 845, 855, Exynos 889x, 9810, Kirin 970, 980

    [ Szerkesztve ]

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák