Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    válasz #16820480 #63 üzenetére

    Már többször leírtam, de nekifutok mégegyszer(nem az iSE-ről, mert nekem telefonról kényszermegoldás írni, legyen bármekkora).
    Teljesen igazad van, nem itt van a baj. Nem is új keletű a dolog, már nálunk is beépült a nyelvbe a szólás fordítása: osztd meg és uralkodj. Mindig fel lehet úgy osztani bármit, hogy a neked kényelmes legyen többségben. Viszont mivel globális piacról beszélsz te is, ezért mondjuk az emlegetett iPhone SE, igaz hogy 10% alatti részesedéssel bírt, mégis több magyarországnyi hús-vér ember igényét személtette. Ilyen alapon mondhatnák, hogy elég az angol+kínai nyelvekkel foglalkozni, mert a globális piac nagy részét lefedi. Én rendben is lennék vele, mert hülyét kapok a magyarításoktól, de feltételezem a lokalizálás nélkül lenne prüszkölés rendesen kis hazánkban. Pedig sem számban, sem vásárlóerőben sincs sehol, a kisebb telefonra vágyókkal szemben. Ezért kéne talán egy kicsit toleránsabbnak lenni egymás igényeivel szemben. Mert holnap lehet, hogy éppen valami olyanra kerül a sor, amiben te vagy kisebbség és a többségnek mindegy. Akkor majd nagyon jól jönne a támogatásuk.

Új hozzászólás Aktív témák