Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Drughi #1 üzenetére

    INGYÉ bankkártya! (vagyis mostmár nem biztos, de ezzel hülyítették be a népet és fészen ment a REVOLUT refkód osztogatás, még talán ajándék 10€ is volt - ez volt a "beetetés") :D

    Mostmár ezt talán nincs... még talán ingyen posta van most!

    Röviden: olcsóbb árfolyamon vált! (Transferwise-hoz hasonló)
    Ha esetleg azt sem tudod mi, akkor: pénzküldésre jó / külföldi vásárlásra - jobb árfolyam váltás mivel bankközi árfolyamon váltanak! (olyasmi mint a középárfolyam)
    Ingyenes dombornyomott MasterCard bankkártya (vagyis mostmár asszem VISA-t osztogatnak) Nincs éves díj, Nincs havidíj, Virtuális bankkártya, stb.

    Árnyoldala: befagyaszthatják a számládat... gyanús használat miatt! (már vannak "Revolut károsultak") Így az összes pénzedet nem ajánlott rajta tartani, inkább amolyan kiegészítő kártyának használni... annak viszont nagyon jó!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • maj-viktor

    őstag

    Már nemtudom hol - lehet hogy a linkelt cikk valamelyikébe olvastam, hogy erősen veszteséges.... fele annyi pénzt termel, mint amennyit a "befektetők pénzéből" ráköltenek... kérdés hogy hosszútávon kifizetődő lesz-e? vagy nagy lufi!? Mert szintén már nemtudom hol olvastam, de hogy a tervük, hogy van INGYENES csomag és PRÉMIUM valami havi 7€ környékén, és hogy a fizetős csomagból majd jön a profit, hogy eltartsa az ingyeneseket is...

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Tuomas #8 üzenetére

    Természetesen így értettem én is... minden "kezdő vállalkozás" veszteséges és mértéktől függően az első 1-2-3év még az és mondjuk adott év végére ha kijön nullára és utána lesz nyereséges!

    Igen nem minden van ingyen, de egy "sima magyar bankhoz képest" sok minden... VS OTP 5k éves kártyadíj 1k havidíj egy átlag 30éves magyarnak! a devizaátváltásról nem beszélve, stb.!
    Kártya pénz kivét 200€-ig ingyenes tán ugyebár, utána fizetős! Ez pl. kombinálva egy "itthoni" 150E Ft-ig ingyen kp. kivétellel kitolható ugyebár 200E fölé, stb.!
    Azért írtam kiegészítőnek jó leginkább... de pl. ha "becsődölni", nincs bankvédelem, mely 100.000€-ig védi a pénzed az OBA, stb. És lépj csak be a "Revolut károsultak" fész csoportba, ott azért olvasni 1-2 nem túl barátságos dolgot is... pl. ez a pénzzárolás, stb.

    Én szeretem! Csak kezeljük helyén! Sokan nem olvasnak utána...
    Transferwise-al együtt vagy Curve-vel!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • maj-viktor

    őstag

    válasz MrCsiT #12 üzenetére

    Na igen ez röhejes, hogy ilyen technikai dolgot egy OTP miért nem alkalmaz? vagy a helyalapú tiltás, stb. Fényévekre vannak ettől...

    "Igen, sokan nem kezelik a helyén, és sok (nagyon sok) esetben a felhasználók is tesznek azért, hogy zárolják őket."
    Pontosan! Regelnek küldözgetik össze-vissza a pénzt és csodálkoznak, hogy feltűnik az aalgoritmusnak és zárolják! Azán még ők vannak felháborodva...
    (van ilyen ismerősöm... van valami MÁV/BKV tartozás... ezért ugyebár a munkáltató levonja tőle, hogy behajtsák... nincs bankszámlája (ezért, mert tán BAR-listás is, stb.), feketén dolgozik mert különbe levonnák a bérének a 60%-át, így "csak" 20-at talán...
    Mondom így neki! Ember... vaj van a füled mögött és csodálkozol, hogy "megtalálnak"!?
    Na pont az ilyenek regelnek így, hogy na majd itt nem találja meg az "állam / NAV a pénzét"... elmondom EU-n belül is megfogja... kicsit nevezebben, mint belföldön, de idővel!

    Van egy másik "gógyisabb" ilyen ügyeskedő ismerősöm... az amcsi számlát csináltatott! :D
    (félig kint él... de itthon meg szintén ilyen "zűrös ügye vannak", így a pénzt hajtják be rajta)

    Ez a a hülye "azonosítás meg" ugyebár pl. SIM kártyák esetén is, vagy bankok esetén is ugyebár.... terrorizmus / pénzmosási törvény bla-bla! csak nem értem, akinek nincs vaj a füle mögött, az miért aggódik!? Amúgy tény a NAV ha akar bárkibe beletud kötni, de ha meg sem próbál jogkövető állampolgár lenni valaki

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • maj-viktor

    őstag

    https://kiszamolo.hu/ez-is-a-revolut-az-erem-masik-oldala/

    paypal-nál voltak-vannak hasonló tiltások - korlátozások... nemtudom én elküldtem nekik mindent és uggradelve lettem! (ugyebár ha évi x összegnél többet forgalmazol), itt is ha gyanús tevékenységet tolsz... lekapcsolhat!

    De ahogy írom ezeket max. kiegészítőnek érdemes használni pont a fenti zárolásos okok miatt... paypal / revolut-on se tárolok "sok pénzt", arra ott a bank - bankbetét / állampapír, ingatlan, stb.

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • maj-viktor

    őstag

    válasz htc07 #81 üzenetére

    Te most komolyan a Spotify-t egy zene streaming szolgáltatóhoz hasonlítottad a Revolut / Transferwise-t!? :D AMI A PÉNZEDET KEZELI! És tegyük fel benn van 100k-d, ahhoz nem férsz hozzá és tegyük fel pont külföldön vagy... ahogy általában a károsultak esetén történt!? (lépj be a fész csoportba és talán megérted miről beszélek) - mondom ezt úgy én használom rendszeresen és elégedett vagyok, de csak mint KIEGÉSZÍTŐ kártya!

    Ezért írják, hogy pl. aki rendel először "itthon járassa be" kisebb összegekkel és utána utalgasson nagyobb öszegeket - külföldi vásárlás - külföldi költést, stb.!

    Ezt mond a Questor károsultaknak majd, akik szintén nem voltak OBA védelem alatt, míg ha egy szaros OTP-be van a pénzed 20-30milláig az állam biztosít, ha a Revo-ba van pár millád és becsődöl azt buktad... de itt még nem is a csődről beszélünk, hanem hogy ok nélkül zárol számlákat és nem férsz a pénzedhez hónapokig! (vagyis azért legtöbbször kiderül, hogy okkal mert gyanúsan sok pénz mozog az adott számlán, stb.) bizonygatnod kell, hogy nem vagy terrorista / politikus / kiemelt közszereplő és munkáltatói igazolásokat, bankszámlakivonatokat és minden lófüttyre rákérdeznek mi-miért!
    (szerencsére nekem nem volt ilyenbe részem mert ésszel használom, de mint írtam Revo károsultak fész csoportba sok ilyet olvasni)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák