Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz <Adamsky> #221 üzenetére

    Egyet nyugodtan kijelenthetünk: ennek az unibody háznak több hátránya van, mint előnye.

    Hát ezt ne jelentsük ki. Inkább az általad leírt probléma az egyetlen hátránya. A folytatás (hogy ez kit, mennyire befolyásol, az már más kérdés) már persze megint igaz.

    [ Szerkesztve ]

  • BenHans

    addikt

    válasz <Adamsky> #221 üzenetére

    Miért olyan nagy gáz az akku témának azon része hogy nem lehet nagyobbat tenni bele? Vannak elég jó akkukabátok ha valaki hosszabb útra megy, és akkor még nem is beszéltem a külső energiaforrásokról, pedig ezek a cuccok már nem csak annyit tudnak hogy 24óra helyett 32órát megy hanem képesek akár 3 napig! is ellátni a telefont. (az megint más kérdés hogy utángyártott alkatrészt autóba sem veszek tehát telefonba sem tennék utángyártott aksit, mert több kárt hozhat mint hasznot)
    A Desire ami már 3éve megvan lassan még mindig csak kb 20% de max 30%al bír kevesebbet mint új állapotában.

    A másik a bővíthetőség..... külső hdd-t, pendrive-ot is köthetek rá, ráadásul 64GB-nál több szvsz nem sok embernek kell, valljuk be. Ezen felül ott van pl Dropbox (amire nekem nincs szükségem am, mert én átrakom gépre a dolgokat, minden más cuccomra elég a 32GB a One X-ben)
    Nem hinném tehát hogy ez hátrányként említhető.

    Innentől már csak vigyázni kell rá, mert igenis kell és lehet. Én soha nem ejtettem le a nagyobb értékű telefonjaimat mert jobban odafigyeltem rájuk, mert más tészta mint az anno 3000ft-os nokia 6300 meg az 1ft os samsung l700.

    ️🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." Roma Non Si Discute, Si Ama🧡️

Új hozzászólás Aktív témák