Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz 용 Bob #58 üzenetére

    Ezt úgy írod mintha a PC-vel nem lehetne egy kontrollerrel a kezedben fotelből kényelmesen játszani bármekkora tévét használva.

    Meg mintha a Steam nem tudna olyat, hogy a játékosgépeden fent lévő játékokat egy hálózaton belül használt laptop-ra stream-eli az asztali géped teljesítményével.

    Magam részéről 2016 óta játszom egy ilyen fotelből lábtartóval kényelmesen és már előtte 2011 óta nem ülök számítógépasztalnál (kivéve az irodát ahol dolgozom), mert akkoriban a földön ültem kisebb-nagyobb párnákon baromi kényelmesen vagy ha akartam feküdtem a fejemet felpolcolva úgy hogy az egér és a billentyűzet használat a legkevésbé sem volt problémás és használtam az akkori laptopomat és monitoromat.

    A másik, hogy egy rossz ár-teljesítmény mutatójú kártyával szemeztél és a korábban általam taglalt RTX 2000-res szériából ezt a teljesítmény de még jobbat is már rég megkaphattál volna még bármiféle bányászláz, készlethiány, infláció elszállása meg háború előtt. Vagy most használtan is tudnál venni kártyát, de még külföldről is ahol nem ritkán 300 euró körül mozog egy RTX 2060 6GB.

    A PS5-ök árai szintén elszálltak ugyan úgy mint a VGA kártyáké, mert azt is előrendeléstől kezdve mindenféle módokon át felvásárolták a nyerészkedők és haszonnal tovább adták olyanoknak akik megunták a várakozást.

    Az, hogy most hirtelen rákeresve újonnan a PS5-ből lehet venni 185k Ft-ért 1 helyen a következő lépcső pedig 260k Ft majd utána 400k Ft feletti árakat látok az nem azt jelenti, hogy a konzolok ellátottsága is megoldódott volna:

    "Már másfél éve bemutatkozott az aktuális konzolgeneráció, a PlayStation 5 esetében azonban továbbra is súlyos készlethiány tapasztalható, hazánkban például nagyjából másfél hónapos átfutásra számíthat az, aki a nyerészkedőknek nemet mondva a hivatalos viszonteladóknál adja le a rendelését."

    Forrás: A Sony már látja, mikor juthat mindenkinek PlayStation 5| 2022 május 26. 17:01

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Viktor77

    titán

    válasz 용 Bob #111 üzenetére

    Nem tudom te melyik aprót nézed, nálam 160-tól indulnak, így hirtelen átfutva.

    [ Szerkesztve ]

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • Viktor77

    titán

    válasz 용 Bob #114 üzenetére

    Ja, ezért hasonlítod a konzolt a pc-hez.

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • KROK640

    veterán

    válasz 용 Bob #113 üzenetére

    Igen, az RTS nekem is fontos szempont.
    Hozzám képest meglehetősen pazarló életet élsz, engem nem érdekelnek a streaming szolgáltatások (emiatt TV-t és ehhez kapcsolódó előfizetéseket sem tartok fent), valamint nyilván nem veszek egy konzolt, ami nem más mint egy lebutított PC (sokkal kevesebb dolgot lehet vele csinálni), miközben az árából lassan két egész jó VGA-t is lehet venni :) és nem mellesleg mindenféle előfizetési díj tartozik ahhoz is.
    De te tulajdonképp nem kiváltottad a PC-t csak vettél mellé egy konzolt pluszban.
    Harmad akkora mint a PC? Maximum is felének mondanám, de itt mindenki konzervdobozban lakik??? Mert ez gyakori érv, de szvsz akinek nem fér el egy PC a szobájában/lakásában, annak nem konzol hanem nagyobb szoba/lakás kell.

    Androidról almára váltás : Nekem eddig két iPhoneom volt (3G és 5S) a két legrosszabb emlékű telefonom volt, de ugye ez is egyéni dolog. A rendkívül gyenge akksi, és a mindenhez is internet kell, két olyan dolog amit régóta képtelen kinőni, emiatt számomra tárgytalan is. Épp a napokban volt szerencsém megversenyeztetni a Honor V20-asomat a legújabb iPhone-al, és az iPhone semmiben sem tudott használatban a V20 fölé kerekedni, miközben ezutóbbi 2 évvel öregebb és újkorában is harmada annyiba kerülő telefon volt. Persze lehet jönni, hogy jajj az IOS milyen jó, de igazából a hardver számít ami alatta van, a V20-am 1,5 éve van meg, és egyszer sem fagyott le, és egyetlen egyszer lett újraindítva, amikor SIM karit cseréltem benne. Cserébe még most is 3-4 naponta elég töltenem. :)
    Csak hát sokan amikor androidos mobilra gondolnak, akkor a 20-30 ezer ft-os akciós vackok jutnak eszébe...

    De persze mindenki csinálja, ahogy gondolja

    [ Szerkesztve ]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák