Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Puma K #60 üzenetére

    +1

    Egyébként nekem nem baj, hogy egy asztalnál ülök egy gép mellett, mert pl szerintem FPS-t vagy autóverseny, amik reflexeket igényelnek, nem is lehet normálisan fetrengve játszani.
    Azonkívül ha VGA-t vesz az ember, akkor van egy munkára és játékra is alkalmas eszköze az embernek egyben. Nekem pl a hely miatt is fontos, mert egyszerűbb egy egység helyfoglalású PC-t monitorostól mindenre is használni, mint mellette fentartani még egy nagy TV-t, meg egy konzolos sarkot.
    Azonfelül a PC-n sokkal több lehetőség van, mondjuk konzolon nem tudom hogy megy pl a screenshoot, vagy videózás a játékból, de az tuti, hogy utána megszerkeszteni a képeket videókat feltölteni stb, már nem olyan egyszerű mint pl PC-n. De jöhetnék azzal is, hogy néha nekem pl a játékállások cseréje is szempont, vagy a játék moddolhatósága.
    nem tudom milyen VGA-t szemelt ki 용 Bob, de a konzol árából már RTX3060-at, sőt akár 3070-est is szerezhetett volna. A konzolok ára ugyanúgy mesterségesen fel van verve mint a VGA-ké tehát túl sok mindent nem oldott meg.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák