Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Mp3Pintyo #19 üzenetére

    Én mégis megmaradtam inkább a 2016 os Galaxy Tab A-nál, kipróbáltam ugyan a 2018-as sima ipadet de nekem ez a formátum egyáltalán nem jött be. Hiába lassabb meg akadozó az androidos tablet mégis sokkal jobb rajta egy csomó dolgot csinálni És furán hangzik de összehasonlítva a 2018 as sima ipaddel sok dologban szerintem jobb illetve filmnézésre kifejezetten jobb, a hangja is jobb, kijelző is. Ipadnek Borzasztó doboz hangja volt, berezonalt amikor az ember hallgatott rajta valamit, a nem laminált kijelző pedig nagyon zavaró, a fém ház csúszós. tudom hogy ez nem a pro verzió hanem csak az alap csak azért írtam le mert mindenki odavan az iPad ért de szerintem az olcsóbb iPad ami olyan 90 ezer körül van nem annyira jó.(hozzá kell tenni hogy én nyitott vagyok minden rendszerre és mellette pedig iPhone volt szóval nem a rendszer ellen tiltakozom hanem maga az eszköz nem volt jó szerintem)

    Nekem amúgy is totál érthetetlen ez a formátum amit az iPad nyújt amikor gyakorlatilag minden 16:10 vagy hasonló, mozi tv telefon - én egyszerűen nem bírtam megszokni az ipadet, még normál felhasználás közben is nagyon zavaró de filmet nézni meg egyszerűen borzaszto, mindenhol fekete csikok. Ha lenne esetleg egy ilyen nyújtott iPad akkor lehet hogy azt mondanám hogy megpróbálom megint.

  • tybsen

    addikt

    válasz sz.balazs.95 #34 üzenetére

    Igen ezen is látszik hogy mennyire eltérőek a felhasználói szokások. :R

    Otthon én is Chromecast + tv használok, ettől függetlenül ha úton vagyok és én sokat sokszor vagyok úton akkor nem praktikus az iPad formátum. de otthon is előfordul hogy valamit éppen a tableten nézek meg és nem streamelem a tévére.

    A 2018 as iPad pedig jó móka ceruzával de jegyzetelésre nekem még mindig jobb egy papír meg toll. Írni rossz vele mert állandóan kopog a toll, nekem körülményes volt az egész valahogy.

Új hozzászólás Aktív témák