Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz snorbi82 #77 üzenetére

    Huawei alsó/középkategóriát ne emlegessük pozitív példaként, azért a tömény mennyiségű ipari hulladék legyártásáért szerintem meg is érdemlik a sorsukat. Mobilszolgáltatónál dolgoztam, vettem át belőlük nem keveset szervizelésre.

    Az általad említett P20 Lite-ból hozták vissza a legtöbbet. Zsebben hordástól meghajlott a készülékház (ami azt eredményezte, hogy össze-vissza érzékelt a kijelző vagy random lefagyott/újraindult), besárgult a kijelző, elhalkult a hangszóró... ezek voltak a leggyakoribb hibák. Az összes Kirin 659-es telefonjuk egy időzített bomba volt. A kijelző szélein a sárga csíkot nehéz volt kikerülni ezeknél a szériáknál, egy srác 3 havonta hordta vissza a Mate 10 Lite-ot emiatt. Az lett a vége, hogy kb. 3 kijelzőcsere után kapott egy új telefont, ami aztán ugyanúgy besárgult pár hónap után. Az újabb szériát ennek ellenére bizalommal ajánlottuk, mondván ezekkel már csak nem lesz probléma. Nem kellett sok időnek eltelnie, már jött is vissza az első P Smart (2019), mert elengedte a ragasztó a kijelzőt, és kijárt a helyéről. Aztán a Mate 20 Lite is egyre gyakoribb vendég lett az üzletben... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák