Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz san2000 #53 üzenetére

    Így van például én teljes verziós szoftverben április közepe óta használok sötét módot, az iOS meg 2 hete se tudja. Fantasztikus.:)

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • Farkassacred

    őstag

    válasz san2000 #53 üzenetére

    Viszont akármilyen jó is a rendszere, így hogy nem tudom letenni az asztalra a telefont és használni ott tok nélkül eléggé kiábrándító azért. Ha a kisebbik másabb dizájnt kapott volna.. de így nálam kiesne mindenképp. Viszont az írásodért respect, korrekt! Csak az a fránya külső.. Van olyan telefon most a piacon ami ugyanígy billeg a kamera miatt?
    Apropó.. Számít bármit is egy ilyen törés teszt eredménye a mindennapi életünkben? Ha mint dolgozó felnőtt leejtem ezt a telefont és látható karcok lesznek a kijelzőn, nincs az az isten, hogy ne cseréltessem ki, még ha sok pénzbe is kerül a bénázásom.

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz san2000 #53 üzenetére

    "Ez ezen a platformon a készülékedbe mélyen integrálva van, minden összekapcsolódik mindennel."

    Ami marha jól hangzik elméletben, a gyakorlatban meg jó, ha minden ötszázadik iPhone tulajnak van egyéb Apple cucca is otthon. Szóval a nagy többség ebből pont sz@rt se érez.

    "Vagy ilyen a quick start, amikor leteszed egymás mellé a már használt, és az új Apple terméked, és a régi felklónozza magát az újra. Androidon ez is madzagon működik még mindig."

    Akkor nálam valami hiba lehetett, mert az utolsó két telefoncserénél valahogy átment minden vezetékmentesen.

    "Felhőn keresztül juttatsz el adatokat A-ból B-be, úgy tölti le az eszközöd a többi cuccodra is a tartalmaidat."

    Már vagy 1 millió éve meg van oldva a többi platformon is. Képzeld, még Mac és Windows között is működik. :D

    "és a rendszer is fele akkora helyet foglal, mint azelőtt."

    64GB-os, bővíthetetlen telefonnál lehet, hogy én is görcsölnék minden GB miatt, de szerencsére a konkurencia már 256-nál tart alapkiszerelésben. De azért örvendetes, hogy 5GB-ot sikerült megspórolni.

    " De ilyen pld az Apple Pay is, ami elsőként indult, és elsőként ért Magyarországra."

    Valóban. Akkor nem értem, hogy tudok mobillal fizetni mindenhol már cirka 2 éve. Az almánál ez mióta van itthon? Pár hónapja? Szerintem inkább utoljára ért Magyarországra.

    "Az egész droidos éra le van van maradva.Nem kicsit, nagyon."

    Mi lenne, ha ez tényleg így is lenne? A Samsung 320p-s kijelzőt 16GB tárhellyel 450 ezerért?

    Az iPhone 6 óta annyi technikai bravúrt tudtak felmutatmi, hogy kiadtak egy FaceID-t.
    Minden másban meg szépen totyognak a többiek után.

Új hozzászólás Aktív témák