Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz ak76 #21 üzenetére

    Csak amíg iOS-nél elég durván össze van csiszolva a rendszer a hardverral, androidos fronton erre ritkán kerül sor, inkább erőből oldják meg.
    Meg lehet érteni az Apple fanokat is, egy kegyetlenül egyszerűen kezelhető rendszer, gyors, reszponzív, és elég sokáig vannak támogatva az egyes készülékek. Lásd : iphone 4s is megkapta az iOS 9-et, pedíg nem mai telefon. Galaxy S2 nemhogy frissítéseket nem kap, de szerintem már a Samsung sem emlékszik hogy volt ilyen telefonja.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz ak76 #21 üzenetére

    Igen, de az iPhone egy kicsit más kategória, ráadásul mindig ezen az árszinten mozgott. Egyedül az Apple képes arra, hogy fenntartsa, sőt bővítse az érdeklődést a drága telefonja iránt.

    Csak autós példával tudok élni:

    Ha az Opel kiad egy Audi-verő prémium autót mondjuk 30%-al olcsóbban, akkor az sláger lesz. Ha az Opel a modellváltásokkal fokozatosan egyre közelebb kerül az Audi árszintjéhez, míg végül nincs értékelhető különbség köztük, akkor persze, hogy az emberek többsége úgy működik, hogy "hát ennyi pénzért már inkább Audit veszek". Valószínűleg te is így tennél.

    Ez zajlik le az LG - Samsung versengésben meg ez zajlik le a Samsung - Apple versengésben is.

    Én nagyon kedvelem az LG-t, boldog tulajdonosa vagyok egy G4-nek is, de vonatkoztassunk el attól, hogy mit érzünk mi: A többség számára az LG nem éppen bizalomgerjesztő márkanév. Nem fognak egy G4-ért annyit fizetni laikusok, mint amennyibe kerül, inkább megveszik azt, amiről úgy gondolják sokkal jobb. Ez nem fanboyság, nem hülyeség, nem kivagyiság, egyszerűen egy laikus nem tud olyan szempontok alapján mérlegelni, mint mi egy tech fórumon, hanem általa is megfogható kapaszkodókat keres. Márpedig a közbeszédben az Apple neve sokkal jobban cseng, mint az LG. De még a Samsung is.

    [ Szerkesztve ]

  • MartOOn

    addikt

    válasz ak76 #16 üzenetére

    +1 atom jo telo a g4. Esetleg ha egyszerre jottek volna ki akkor g4 helyett v10-et vettem volna. De a g4-et lecserélni erre nem fogom. Max g5-re ami remelem merit a v10 formavilagabol.
    Igazabol az lg-nek a samsungtol kellene ugyfeleket nyulnia mert nagyon nem egy szintet kepviselnek a csucsteloik. Es neeeem, nem a samsung javara.
    Szoval jo uton halad az lg csak meg tobb embernek kellene kiprobalnia.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák