Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz doc #143 üzenetére

    Aki ilyet akar venni, annak ez jó ajánlat. Nekem nem kéne 300-ért almabook ilyen featúrákkal.
    200-ért megvettem az iPad Air2-t, mert megláttam és használok olyan lehetőségeket, ami miatt ez magától értetődő volt. Egy percig sem hezitáltam. Az alap almás notinak presztízsértéke van leginkább és tartós, csinos..
    Ha laptopot vennék, akkor az a lehető legnagyobb hordozható teljesítményt adja a legkompaktabb méretben, tehát sok ram, gyors tár, dedikált vga, érintőképernyő, minimum fHD. Adott áron ez a xiao.. nem tűnik túl hibásnak ebből a szempontból.
    Ki kell próbálni. Lehet, hogy jó, lehet, hogy szar, mert ki tudja... Még nem tudni de sejthetően nem adnak ki használhatatlan vacakot, mert őrült verseny van. Lenovo Yoga, Asus Transformer, Dell, Acer..oldalon..
    Evvel a laptoppal az a meglátásom, hogy pont azt hozza a laptopok közé, mint a telefonokkal.
    A neves gyártók által gyakran indokolhatatlanul felárazott kialakításokat, elfogadhatóbb áron.

    A 13-mas friss macbookkal volt egy kis fiaskóm. Hangfelvételkor kitettük a futtatott Protoolst egy tévére is. Na ekkor kiderült, hogy a beépített megjelenítés fel-leskálázása, tükrözése a külső fHD monitorra lefárasztja az apu grafikáját. Meg se gondoltuk, hogy ez előfordulhat.
    Miközben a (táskámban felejtett és bevetett) 80e forintos Lenovo G40-45-nek nem, ami pedig gyengébb az iPadomnál is...

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák