Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz DraXoN #38 üzenetére

    Azért ahogy te is írtad, az egy picit másabb fajta noccs volt. Ez az "Apple"-féle meg okéé.. ki lehet kapcsolni, de akkor meg minek oda? Én annyira nem látom értelmét neki.. most csak azért, mert azzal pici értesítősávval is nőtt az ikonoknak a helye? :U Videónál már nincs értelme, játékoknál megint csak.. én elhiszem, hogy meg lehet szokni, de nekem maga az elv sem fekszik. Ettől függetlenül akinek tetszik, szíve joga, de én maradok a normális kijelzőknél, szerencsére azért abból is akad pár(pop-up -- másrészt funfact, hogy így még nem is tudnak a tudtod nélkül arcképeket rögzíteni ;] ).

    Azt elismerem, hogy hozzák a G6 szintjét, nem kiemelkedőek, de legalább jól használhatóak. Engem csak és kizárólag a noccs zavart, különben gondolkodás nélkül vettem volna LG-t A G9 is olyan szép lenne. Nálam az abszolút csúcs az a V30(G6-ban csak az IPS kijelző zavart). Én ugyanúgy szurkolok az LG-nek és, ha ők is belépnek végre a notch mentes világba, akkor nem zárkóznék el egy újabb LG-n sem a 9T után(ha csak addig a Xiaomi nem villant valamit).

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák