Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz minek?:S #32 üzenetére

    Azért .. a v10ben már volt "nocs" szerű rész az LGnél 2 évvel az apple előtt, igaz, teljesen más funkció szoftveres működéssel és "második kijelző" megnevezéssel, de attól még 1 kijelző volt fizikailag (igaz, a "második kijelző" háttér világítását külön is be vagy ki lehet(ett) kapcsolni). a v20 azonos elvek mentén készült.
    A v30 és v35nél elhagyták ezt a vonalat, de a v40 és v50ben a fenti "nocs" részt újból második kijelzőnek nevezi (és azon kívül, hogy ki lehet kapcsolni mint ha nem is létezne, lehet úgy használni, hogy tartalom sose kerül oda, csak értesítések, fix fekete háttérrel).
    Bár én még mindig a v20at használom...
    Az android megragadt a 8.0-án.. a koreai változata a v20nak megkapta a 9.0át pár hónapja (de nem valószínű, hogy más változatok valaha megkapják).. bár mindegy is... működik rendesen. bár azért a biztonsági updatek megnyugtató volna ha jönnének, de tavaly tavasz óta semmi frissítés.. Bár ha nagyon akarom lehet rakni rá LineageOS 17-et (az meg 10es droid)...
    Már amikor megjelent a v20, akkor se nézett ki sehogy se... kb. láthatattlan volt, ez a mai LG-kre is úgy néz ki igaz, egy 2-3 évvel "követik" a többiek design irányzatait ... bár örülök, hogy a kijelző nem lekerekített a szélén (tartósabb?) Illetve, ha cserélnék, esélyes, hogy most is valami másik LG-t vennék... és a quadDAC miatt is egyediek... de én a manuális kamerája miatt döntöttem végül a v20 mellett..
    esetleg Sony-t.. bár bánom, hogy ők elhagyták a 3.5 jacket... van sonynak egy aktuális androidos walkman sorozata (igen, gyártanak olyat, igaz kb. ázsia only), ami nem telefon csak zene lejátszó, quadDAC-al .. egybe kéne gyúrni a telefonjaikkal (újra) mint anno, play gombos, quadDACos sony teló .. nyamm (nyálcsorgatós smile)... a proCamera a sonykban szintén egy plusz pont (de kéne az a belegyúrt walkman... SPAMelni kéne feléjük, hogy "ilyet gyártsatok").

    A mostani LG felhozatalok egyébként ... tisztességes telefonok, sehol se "robban nagyot", de mindenben OK. a készülék. Az áruk rendszerint fél-, egy évesen igencsak barátiak (szerintem más telefonnál is így kéne). Igazából én nem tudok rajtuk "fogást" találni, hogy miért is volnának rossz vételek az LG készülékek.
    A nagy nocs a készülék elején elvileg a "sith kézmozdulatok" miatt van.. az érzékelőnek kell a hely, bár, ahogy mondják "hogy működik", elhagyható funkció lenne...
    Az LG-nek sok jó ötlete van, de valahogy sose "viszik végig", és/vagy elhall a marketingen a dolog... (pl. a "nocs" a v10/v20 vonalon... nem láttak bele "eleget", és voltak elég bátrak általánosabb használatra, és "pont elhagyták" amikor más "újragondolva" a megközelítését elkezdte használni).

    Mindenesetre én várom, hogy "mit gurít" majd a v60.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák