Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Az nagyon tetszik az S10e-ben, hogy végre sík kijelzőt kapott, és emellett egy kicsit kisebb tepsi, bár még mindig (elég) jó hardverrel. (És azért nem kaphatott se az S9, se az S9+ 8 giga RAM-ot tavaly, mert akkor mi lett volna az S10-zel... :U) Kár, hogy lespórolták az egyik hátlapi kamerát, és hogy "csak" FHD a kijelzője - bár ez utóbbi azért minden bizonnyal alapvetően "nem rossz" :). Ez a kamera bevágás viszont még talán a noccsnál is irritálóbb (ami ugye a legtöbb telefonon szépen "kikapcsolható"); gyakorlatilag teljesen értelmetlenné teszi a telefon jobb felső sarkát. Talán megszokható, de nem bejövős. Az S9-ek teteje megmaradhatott volna, az spec. úgy volt jó, ahogy megcsinálták.

    Az asszonynak S9+-a van (ami közepes vagy kicsi, azt hiszem FHD+ felbontásra van beállítva), alapvetően szeretjük. Gondolkoztam rajta, hogy megvárom az S10-et, aztán talán majd lecserélem az öregedő LG G4-emet vagy egy S10-re (szimpátia- és árfüggő), vagy esetleg egy S9+-ra. Hát nem is tudom... talán inkább az S10(e???), de még nem most, talán majd 200k alatt. Szóval aligha idén ;].

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz judas13 #85 üzenetére

    Na ez az. Még a legcsövesebb modell is rendkívül drága... :U Ez persze valahol érthető, de egy pár éve minden gyártó eléggé túltolja a hülyeségszekeret. Persze megtehetik, mert nagyon sokan felszállnak rá :(. Idén, vagy talán inkább jövőre, amikor már ezek a telefonok "jóárasítva" lesznek, talán én is felülök majd :B.

    #270: Teljesen egyetértek az egész kommenttel.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák