Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) Doki42

Doki42
(fanatikus tag)

Várom a tesztet hátha.... 😁😎

(#2) Herreløse

Herreløse
(PH! kedvence)

Max kettő hátul,de az jó legyen.

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#3) roli543

roli543
(senior tag)

Fura mód, de a Pro hàtulja nagyon tetszik.
Egy baj lesz csak hogy batár nagyok lesznek, és a Matehez képest mar semmi különbség nem lesz

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#4) bigmasterg

bigmasterg
(PH! addikt)

A mate20pro kamera elrendezése azért ízlésesebben néz ki.

˙

(#5) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

Szomorú leszek, ha a 980at viszik tovább...
Akkor legalább a Mate 30 Pro-ba dobjanak jobbat. Legyen mire cserélni a M20Pro-t...

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#6) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)

felőlem annyi kamerát raknak rá, amennyit akarnak, csak legyen benne QI töltés és lapos kijelző.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#7) .mf válasza roli543 (#3) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

Ez a bajom nekem már most is, G6-om van a kamerás képességei + strapabírása miatt, de már az az 5.7" is sok a kényelmes használathoz; azóta pedig csak egyre nagyobbak a jobb kamerás mobilok. Remélem egyszer még valaki rájön, hogy 5"-en/környékén is van igény jó kamerás mobilokra.

(#8) 7Heads Drago válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

A P sorozatban mindig is az előző Mate procija volt.

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#9) p2pp válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére

p2pp
(senior tag)

Van 1 olyan megérzésem, h a Mate 20 Pro még jó ideig meg lesz tartva.
Ez a P30 nem jelent alternatívát majd, ahogy látom.
a 4 "parasztvakítós" kamera ellenében sem.

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 C432 187

(#10) LosBlancosrm válasza bigmasterg (#4) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Többször is elolvastam, annyira hihetetlen, hogy valakinek tetszik a M20p hátoldala.

(#11) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

A hírek szerint a Huawei P30 Pro lesz az első okostelefon, amely már a Sony eddig be sem jelentett IMX607-es képkezelő szenzorát használja majd. A szivárgások szerint ez egy 38 megapixeles érzékelő, ami alapvetően megint kombinálja a képpontokat, tehát a feldolgozás után ismét kisebb fotókkal számolhatunk.
A Huawei jelenleg Quad Bayer szűrőt használ a zászlóshajóin, ami két eltérő expozíciós időt jelent. A képpontok fele hosszú, a másik fele rövid expozíciót alkalmaz, így születik meg a jobb fotó. A Sony viszont Dual Bayert alkalmaz egy új, fehér HDR Coding Array eljárással.
Az új megoldás a fehér képpontok számára lehetővé teszi a fény és a részletek rögzítését, vagyis immáron teljesen felesleges a monokróm kamera. Az alacsony fény melletti fejlődés mellett újdonság a Quad Pixel fázisérzékelős autofókusz is, ami gyorsabb és pontosabb fókuszálást garantál majd, beépített hőmérséklet- és fényérzékelő szenzorokkal, javított zajcsökkentéssel.
[link]

Kíváncsi leszek rá. A szöveg mindig nagy, csak a fejlődés felemás.

[ Szerkesztve ]

(#12) h4h01 válasza LosBlancosrm (#10) üzenetére

h4h01
(senior tag)

Sztem veled van a baj, mert rengetegen dicsérik! :)) Szerintem is szépen megoldották a kamerák elrendezését! :K Más kérdés, hogy itt már kevésbé lesz esztétikus, de gondolom direkt..

(#13) bigmasterg válasza LosBlancosrm (#10) üzenetére

bigmasterg
(PH! addikt)

Figy, akkor videó időre. :))

˙

(#14) gyurma888

gyurma888
(tag)

Nekem is bejön a Mate 20 pro elrendezése, sokkal jobb, mint ez a kameravonat :)

(#15) borand

borand
(tag)

Jó ocsmány az a hátlap.

(#16) Griff55

Griff55
(senior tag)

Én is bíztam benne, hogy mate 20 féle hátlapi elrendezés lesz... Kár érte, ezzel az egy sorba pakolt kamerarendszerrel elég bazári.

Xiaomi Mi8 6/128 Black

(#17) lugosi

lugosi
(PH! félisten)

Még 1-2 év és úgy néz ki egy mobil hátulja mint egy rovar összetett szeme.

(#18) EclipseGT

EclipseGT
(PH! addikt)

Lassan a fél hátlap kamerákból fog állni, de normális videót még mindig nem tud rögzíteni egyik Huawei sem. :D

(#19) 7Heads Drago válasza EclipseGT (#18) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Ezt úgy mondod mintha pl Samué nem ilyen lenne. :)
Minden márkának szériának megvan a maga baja, hátulütője. De persze nyugodtan hegyezgesed most a Huaweit. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.