Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz rsf #6869 üzenetére

    Igen F.BS szilikonragasztót kentem rá. Figyeltem ne érjen hozzá semmihez a borda, borda és a proci közé tettem hővezető pasztát is, de tudtommal ez sem vezeti az elektromos áramot. 12 óra száradási idő telt el miután a processzorra rányomtam a bordát amit a ragasztó szépen meg is kötött. Bár enyhén mint ha nedves lett volna amikor elkezdtem lefejteni a bordát a processzorrol. Most seb benzinnel végig tisztítom,mert ez már kapargatással nehezen jön le, sok itt az ellenállás. :( Ha kiveszem azt a kis elemet és úgy hagyom pár percig majd vissza pattintom és elindítom akkor elkezd villogni az első led zölden ez jó mert így csinálta mindig, majd fel is áll a rendszer, beírom a belépési adataim, van hogy bejön a felület, van hogy már nem. Átlag 2 perc után az összes led zöldre vagy éppen sárgára vált, mikor milyen kedve van és onnantól a gombokra sem reagál, még a resetre sem. Aztán kihúzom, vissza dugom, de már nem villog a led mint elsőként, hanem mindegyik folyamatosan ég és ismét nem reagál semmire.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák