- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
paye
tag
-
ZolkoW
őstag
-
paye
tag
-
ZolkoW
őstag
-
TTTotya
senior tag
Szerintem nagy húzás a Xiaomi részéről. A 930-asok még használtan is drágábbak, mint egy új Mi4. Márpedig hardveresen egyedül ez az ami hasonló szinten áll a WP felhozatalból. Az Mi4-en hasítani fog a rendszer, ha rendesen összerakják. Márpedig összerakják, mert a MS teret akar nyerni vele. (Ha sikerül egy 64Gb-osra rátenni a kezed - ami jóformán esélytelen - , akkor már a Continuumról is érdemes lehet beszélgetni.)
Tehát szerintem nem a régi tulajokról szól ez a dolog, hanem egyfelől a potenciális WP vásárlókról, másrészt a Xiaomiról, aki új piacot teremt a kifutó zászlóshajónak az új megjelenése előtt/örömére.
A linuxos Meizu MX4 is ígéretes kísérlet volt, csak hiányzott mögüle az MS tőkéje és akarata.Szerintem is jó az ötlet, pláne úgy, hogy ha nem tetszik akkor mehet vissza a droid...
-
Barthezz2
nagyúr
-
Fejvadi
nagyúr
-
ZolkoW
őstag
nem vagyok türelmetlen, csak hol van már?

-
pippin12
tag
Azert majd jelentkezzen nálam aki egy vadiuj MIUI helyett win10et használ majd.
Imadjatok tudom az autos peldakat, íme :
Veszek egy full exrtras verdat majd kikottetem az extrak 80%-at DE igy ritkabban romlik el az auto. Ertem... Ja nem.
Aki a 4-5 evvel ezelotti droidokkal akarna ervelni azt kerem hsz nelkul tovabbmenni. Kosz.Reméljük lumiára is jön android 😈
-
stevve
veterán
Nyilván így is volt... a Windows Mobile nagyon is jó rendszer volt. Nem kellene azért ennyire elrugaszkodni a valóságtól, hogy nagyot mondjunk.

-
Fejvadi
nagyúr
-
ZolkoW
őstag
Én mindig a fejlesztői-t használom. Van amikor valami nem teljesen jó az igaz, de javítják a következő hétre. Ezért is fejlesztői. Összességében ahogy olvaslak, neked sincsenek komolyabb bajok a rendszerrel, de hibátlan nem is létezik semmilyen telefonnal. Az üzemidő se rossz, nálad se. Azt nem tudom mennyi idő után kell újraindítani, mert nekem automatikusan kikapcsol éjjel és reggel meg be, mire ébredek.
én is naponta újraindítom -pontosabban este ki, reggel automata be-, szóval effektíve kevés vizet zavar, hogy 3-4 nap alatt mi lenne vele, csak a lelkemnek jót tenne, érted..

a fenti apróságokat leszámítva csak jót mondhatok róla. -
Fejvadi
nagyúr
én teljesen azért nem vagyok elégedett, bár tény, hogy a mostani stabil 7-es az eddigi legjobb, amit próbáltam.
faja gyors a kamera, tárcsázó, stb..
mégis a smartcover része sem a beépített módon, sem külső programmal nem 100%-os. különösen ha hívnak, akkor szinte soha nem ébred fel magától a kijelző. pedig amúgy nagyon szeretem a funkciót.
Aztán fordult már elő, igaz ezzel a rommal csak egyszer, hogy minden ugyanúgy volt mint máskor, nem telepítettem semmit napok óta, de délután nem tudtam egyszerűen tárcsázni, nem reagált a visszahívásra. újraindítottam, és azóta sem fordult elő ilyen. ha havi egyszer van ilyen, elviselem, de semmiképpen nem nevezem atomstabilnak.
Minden romnál elkezdtem tesztelni, hány napig megy el úgy kikapcsolás nélkül, hogy gyors és jól működik. nálam ezzel a "stabil" rommal 4 nap a rekord, az AOSP Ivan félével 7 nap volt, azt hiszem.
Ha 1 hónapig megy, és nem érzem úgy, hogy újra kéne indítanom, akkor rámondom, hogy atomstabil.
Azzal lehet vitatkozni, hogy ez miért elvárás (bár felesleges), mindenesetre még nem érzem hogy 100%-os a dolog.Én mindig a fejlesztői-t használom. Van amikor valami nem teljesen jó az igaz, de javítják a következő hétre. Ezért is fejlesztői. Összességében ahogy olvaslak, neked sincsenek komolyabb bajok a rendszerrel, de hibátlan nem is létezik semmilyen telefonnal. Az üzemidő se rossz, nálad se. Azt nem tudom mennyi idő után kell újraindítani, mert nekem automatikusan kikapcsol éjjel és reggel meg be, mire ébredek.
-
ZolkoW
őstag
"rövid ideig követtem a WP10 topicot, hát az alapján nem sok jóra számítok.. "
Nem a topikot kell követni ahol mindenféle Win telóra felhegesztenek egy félkész rendszert, szerezni kell egy 930-at és kipróbálni magad. A 30-as szérián igenis jól megy a W10 és egyelőre arra optimalizálnak úgyhogy már nagyon nem bughalmaz a rendszer. Nálam például az Outlook élő csempén kívül minden működik normálisan és stabilan mint a 8.1-nél.
ezzel nem azt akartam mondani, hogy ebből formáltam véleményt a Win10P-ről általában, csak ahhoz képest, hogy telik az idő, azért rengeteg bugról számoltak be egyfolytában. ezek tudtommal MS által kiadott buildek voltak. mondjuk tény, hogy a stabilként kiadott rendszert kell figyelembe venni, de azt a fejlesztős topicot akkor olvastam, amikor még reménykedtem, hogy a MI4-re is hamarabb lesz (most se késő), és párhuzamot vontam az MI4 és a Win telók fejlesztése között...
-
ZolkoW
őstag
Milyen az az atom stabil?
Soha nem akadt meg még nálam a Miui, soha nem kapcsolt le a telefon, soha nem restartolt magától, soha nem fagyott le. Nekem ez elég atom stabil másfél év alatt, amióta Miui-t használok és 3 Xiaomi telefonom van jelenleg is. Telepítsek egy csomó apk.-t, hogy annyit tudjon mint alapból benne van a Miui-ba?én teljesen azért nem vagyok elégedett, bár tény, hogy a mostani stabil 7-es az eddigi legjobb, amit próbáltam.
faja gyors a kamera, tárcsázó, stb..
mégis a smartcover része sem a beépített módon, sem külső programmal nem 100%-os. különösen ha hívnak, akkor szinte soha nem ébred fel magától a kijelző. pedig amúgy nagyon szeretem a funkciót.
Aztán fordult már elő, igaz ezzel a rommal csak egyszer, hogy minden ugyanúgy volt mint máskor, nem telepítettem semmit napok óta, de délután nem tudtam egyszerűen tárcsázni, nem reagált a visszahívásra. újraindítottam, és azóta sem fordult elő ilyen. ha havi egyszer van ilyen, elviselem, de semmiképpen nem nevezem atomstabilnak.
Minden romnál elkezdtem tesztelni, hány napig megy el úgy kikapcsolás nélkül, hogy gyors és jól működik. nálam ezzel a "stabil" rommal 4 nap a rekord, az AOSP Ivan félével 7 nap volt, azt hiszem.
Ha 1 hónapig megy, és nem érzem úgy, hogy újra kéne indítanom, akkor rámondom, hogy atomstabil.
Azzal lehet vitatkozni, hogy ez miért elvárás (bár felesleges), mindenesetre még nem érzem hogy 100%-os a dolog. -
tomboy0013
veterán
én pl. lemondanék jópár dologról egy atomstabil és gyors rendszerért cserébe.
mondjuk a testreszabhatóság nem biztos, hogy ilyen dolog, majd meglátjuk
rövid ideig követtem a WP10 topicot, hát az alapján nem sok jóra számítok.. ha a rendes win telefonokon is bughalmaz volt még nemrég, akkor valamiért hajlamos vagyok arra számítani, hogy ezen sem lesz helyből tökéletes... pedig akkor nem éri el a célját, egy androidos felhasználót nagyon nehéz megtéríteni, de egy bugos windowssal meg lehetetlen.
"rövid ideig követtem a WP10 topicot, hát az alapján nem sok jóra számítok.. "
Nem a topikot kell követni ahol mindenféle Win telóra felhegesztenek egy félkész rendszert, szerezni kell egy 930-at és kipróbálni magad. A 30-as szérián igenis jól megy a W10 és egyelőre arra optimalizálnak úgyhogy már nagyon nem bughalmaz a rendszer. Nálam például az Outlook élő csempén kívül minden működik normálisan és stabilan mint a 8.1-nél.
-
Fejvadi
nagyúr
én pl. lemondanék jópár dologról egy atomstabil és gyors rendszerért cserébe.
mondjuk a testreszabhatóság nem biztos, hogy ilyen dolog, majd meglátjuk
rövid ideig követtem a WP10 topicot, hát az alapján nem sok jóra számítok.. ha a rendes win telefonokon is bughalmaz volt még nemrég, akkor valamiért hajlamos vagyok arra számítani, hogy ezen sem lesz helyből tökéletes... pedig akkor nem éri el a célját, egy androidos felhasználót nagyon nehéz megtéríteni, de egy bugos windowssal meg lehetetlen.
Milyen az az atom stabil?
Soha nem akadt meg még nálam a Miui, soha nem kapcsolt le a telefon, soha nem restartolt magától, soha nem fagyott le. Nekem ez elég atom stabil másfél év alatt, amióta Miui-t használok és 3 Xiaomi telefonom van jelenleg is. Telepítsek egy csomó apk.-t, hogy annyit tudjon mint alapból benne van a Miui-ba? -
ZolkoW
őstag
én pl. lemondanék jópár dologról egy atomstabil és gyors rendszerért cserébe.
mondjuk a testreszabhatóság nem biztos, hogy ilyen dolog, majd meglátjuk
rövid ideig követtem a WP10 topicot, hát az alapján nem sok jóra számítok.. ha a rendes win telefonokon is bughalmaz volt még nemrég, akkor valamiért hajlamos vagyok arra számítani, hogy ezen sem lesz helyből tökéletes... pedig akkor nem éri el a célját, egy androidos felhasználót nagyon nehéz megtéríteni, de egy bugos windowssal meg lehetetlen.
-
morzsa
aktív tag
Szerintem nagy húzás a Xiaomi részéről. A 930-asok még használtan is drágábbak, mint egy új Mi4. Márpedig hardveresen egyedül ez az ami hasonló szinten áll a WP felhozatalból. Az Mi4-en hasítani fog a rendszer, ha rendesen összerakják. Márpedig összerakják, mert a MS teret akar nyerni vele. (Ha sikerül egy 64Gb-osra rátenni a kezed - ami jóformán esélytelen - , akkor már a Continuumról is érdemes lehet beszélgetni.)
Tehát szerintem nem a régi tulajokról szól ez a dolog, hanem egyfelől a potenciális WP vásárlókról, másrészt a Xiaomiról, aki új piacot teremt a kifutó zászlóshajónak az új megjelenése előtt/örömére.
A linuxos Meizu MX4 is ígéretes kísérlet volt, csak hiányzott mögüle az MS tőkéje és akarata. -
Fejvadi
nagyúr
Ha normálisan meg lesz adva, hogy lehet feltenni, és vica versa, akkor én ki fogom próbálni.
Ezen meg nem lepődök meg, várható volt, hogy ha egy nyamvadt 5-ös droidot nem tudnak megcsinálni MIUI 7-el, hogy felférjen, akkor egy Android - Win váltás nem fog menni egy szimpla recovery-ből való ZIP telepítéssel.Kíváncsi leszek a véleményedre.
-
tom_87
tag
Lenovo Vibe Z2 Pro-ra is szeretném ha jönne, lassan minden MS alapú lesz körülöttem és unom a droidot.
+1
Én is kipróbálnám.
-
Barthezz2
nagyúr
Én WP 7/7.5-nél. Nem láttam fantáziát a 8-ban, hogy arra váltsak, miután upgradet meg nem kaptunk.
De ha most telefon vásárlás nélkül ki tudom próbálni a 10-et, akkor csak megnézem
-
zuioch
aktív tag
Ha normálisan meg lesz adva, hogy lehet feltenni, és vica versa, akkor én ki fogom próbálni.
Ezen meg nem lepődök meg, várható volt, hogy ha egy nyamvadt 5-ös droidot nem tudnak megcsinálni MIUI 7-el, hogy felférjen, akkor egy Android - Win váltás nem fog menni egy szimpla recovery-ből való ZIP telepítéssel.2 évig használtam WP-t, előbb 8.0 aztán 8.1-el. Mostanában nem kívánom vissza! Habár de.. A 8.0 fapados de brutál gyors és stabil rendszerrel. Az egy álom volt.
-
Barthezz2
nagyúr
Talán két napja kiszivárgott az egyik tesztverzió. Európai és indiai ember nem merte feltelepíteni, de annyit tudni, hogy IMG formátumban jön, kínai és angol nyelv van benne. Elvileg Mi4LTE-re írták, hivatalosan a WCDMA-s Mi4-re se lenne jó (gyakorlatban jó eséllyel az lesz). Telepítése azzal kezdődik, hogy törli az összes létező partíciót az eszközről majd újakat hoz létre...
Ha normálisan meg lesz adva, hogy lehet feltenni, és vica versa, akkor én ki fogom próbálni.
Ezen meg nem lepődök meg, várható volt, hogy ha egy nyamvadt 5-ös droidot nem tudnak megcsinálni MIUI 7-el, hogy felférjen, akkor egy Android - Win váltás nem fog menni egy szimpla recovery-ből való ZIP telepítéssel. -
enginev3.0
félisten
Előbb lesz mi4-re mint win telefonokra?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Q
senior tag
Az Omnia2 hogy jön a WP-hez? Az Omnia7-esem - ami mellesleg 2010-es -, a mai napig hibátlanul működik. Sajnos az aksija már nem valami jó, ezért csak a gyerekek használják. Egy éve leváltottam egy Mi4-re és ha lesz rá lehetőség, biztosan kipróbálom rá a win10-et.
-
Fejvadi
nagyúr
Kíváncsi leszek hányan fogjuk feladni a sok extra MIUI funkciót egy Win-ért. Lehet annyit sem ér az egész, hogy vesződjek vele.
-
Воланд
titán
-
Tomi_Ohl
veterán
Ha már egy eredetileg Androidos készülékre készítették el, arra számítottam, hogy megpróbálják majd hozzáigazítani.
Többeket hallottam, akiket visszatart ez a lépés. -
savoo
addikt
Talán két napja kiszivárgott az egyik tesztverzió. Európai és indiai ember nem merte feltelepíteni, de annyit tudni, hogy IMG formátumban jön, kínai és angol nyelv van benne. Elvileg Mi4LTE-re írták, hivatalosan a WCDMA-s Mi4-re se lenne jó (gyakorlatban jó eséllyel az lesz). Telepítése azzal kezdődik, hogy törli az összes létező partíciót az eszközről majd újakat hoz létre...
"Telepítése azzal kezdődik, hogy törli az összes létező partíciót az eszközről majd újakat hoz létre..."
és ebben mi a meglepő?
-
Tomi_Ohl
veterán
Talán két napja kiszivárgott az egyik tesztverzió. Európai és indiai ember nem merte feltelepíteni, de annyit tudni, hogy IMG formátumban jön, kínai és angol nyelv van benne. Elvileg Mi4LTE-re írták, hivatalosan a WCDMA-s Mi4-re se lenne jó (gyakorlatban jó eséllyel az lesz). Telepítése azzal kezdődik, hogy törli az összes létező partíciót az eszközről majd újakat hoz létre...
-
MartOOn
addikt
-
munnergep
senior tag
Nem vagyok feszült, nyugiban írtam le amit közölni szerettem volna.
De ha Te szívesen olvasod az állandó (általában önigazolásból fakadó) negatív kritikákat, akár kamu sztorik/tapasztalatok árán is, akkor kérlek nézd el, hogy szerettem volna ezt megelőzni.Ja, a lényeg: karira ilyennel akarom magam meglepni és inkább olyanokról olvasnék, hogy alkalmas-e erre egyáltalán a készülék, stb. mint hogy szaracsempe. Ennyi

-
tomboy0013
veterán
-
savoo
addikt
Azert majd jelentkezzen nálam aki egy vadiuj MIUI helyett win10et használ majd.
Imadjatok tudom az autos peldakat, íme :
Veszek egy full exrtras verdat majd kikottetem az extrak 80%-at DE igy ritkabban romlik el az auto. Ertem... Ja nem.
Aki a 4-5 evvel ezelotti droidokkal akarna ervelni azt kerem hsz nelkul tovabbmenni. Kosz.Nincs is jobb egy fullextrás kínai verdánál.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
tomboy0013
veterán
Nincs tapasztalatom az Omnia 7-en kívül a többivel, de az brutál jó telefon volt. Stabil oprendszer, minőségi ház és szép dizájn. Elmúlt 4 éves és még most is problémamentesen üzemel.
-
Giovan!
addikt
-
MartOOn
addikt
Azert majd jelentkezzen nálam aki egy vadiuj MIUI helyett win10et használ majd.
Imadjatok tudom az autos peldakat, íme :
Veszek egy full exrtras verdat majd kikottetem az extrak 80%-at DE igy ritkabban romlik el az auto. Ertem... Ja nem.
Aki a 4-5 evvel ezelotti droidokkal akarna ervelni azt kerem hsz nelkul tovabbmenni. Kosz. -
scyllarus
veterán
-
batai15
félisten
-
kekegsm
őstag
"olyan szinten volt használhatatlan, hogy darabokra törtem" -> Ez azért egy minősítési alap, de nem a telóé, hanem a tied...
-
#79335424
törölt tag
-
savoo
addikt
Akkor most már 2 tákolmány OS is futtatható lesz rajta.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Sir Riccio
addikt
Lenovo Vibe Z2 Pro-ra is szeretném ha jönne, lassan minden MS alapú lesz körülöttem és unom a droidot.
-
l!nk87
aktív tag
Ezek a kis gyártók hogy gariztatnak kis hazánkban? Oké,hogy kínában még egy számológépre vagy tamagochi-ra is ráteszik akár az osx-et is,de ha érvényes garival szeretnék készüléket,és jó lenne,ha a gyártó cég nem szűnne meg 5 perccel a vásárlás után,esetleg egy frissítést is kiadnának, akkor nem sok opcióm marad itthon.
-
ZolkoW
őstag
yess, ki fogom próbálni. csak legyen tényleg stabil...
-
scyllarus
veterán
Na, ez az év legviccesebb hozzászólása. A Win Mobile alapján megítélni a WP-t

-
ZavaBalazs
őstag
azóta semmi nem változott, úgy egyáltalán.

-
#70516736
törölt tag
+1
Stabil rendszer, szeretek röhögni az Androidos készüléktulajokon mikor csörög a telefonjuk, csak épp nincs kép, vagy van kép, de nem érzékeli hogy fel akarják venni. Vagy épp elkezd csörögni és "A telefon alkalmazás működése leállt"

Volt Nexusom, az OOB élmény nagyon jó, azonban pár hónap használat után az is elkezdett vacakolni.
Elég rég volt wines telóm, de a samsung omnia2 olyan szinten volt használhatatlan, hogy darabokra törtem azóta 5 droidom volt egyik sem fagyott pedig elég vegyes a felhozatal alsó, felső és közép kategória
Y300, pop c7, redmi note 4g, zenfone2, m2 note. -
blueMerle
veterán
+1
Stabil rendszer, szeretek röhögni az Androidos készüléktulajokon mikor csörög a telefonjuk, csak épp nincs kép, vagy van kép, de nem érzékeli hogy fel akarják venni. Vagy épp elkezd csörögni és "A telefon alkalmazás működése leállt"

Volt Nexusom, az OOB élmény nagyon jó, azonban pár hónap használat után az is elkezdett vacakolni.
Az a készülékgyártó hibája és nem az Android rendszeré.
-
thxer
aktív tag
Úgy látom a leírt véleményeknek nagy jelentősége van,szóval én épp a wp mellé tenném le a voksomat. Wp 7.-tel kezdtem,egy lg-vel,azóta az összes megjelent wp-s rendszert használtam,jelenleg a legújabb buildes 10-es van fenn az elsődleges telefonomon (lumia 830). Nálam sem a 7,sem a 8, 8.1 és az ezelőtti nem végleges verziós 10-es rendszeren nem volt újraindulás,fagyás, vagy bármilyen probléma sem,mindig elérhető vagyok,a teló és a rendszer teszi a dolgát. Az app kínálat valóban szűkös,de amit használok az mind tökéletesen fut rajta...
Az pedig, hogy végre nem csak nokia-microsoft készülékekre lesz elérhető a rendszer kifejezetten jó hír,talán lesz végre normális készülék kínálat...+1
Stabil rendszer, szeretek röhögni az Androidos készüléktulajokon mikor csörög a telefonjuk, csak épp nincs kép, vagy van kép, de nem érzékeli hogy fel akarják venni. Vagy épp elkezd csörögni és "A telefon alkalmazás működése leállt"

Volt Nexusom, az OOB élmény nagyon jó, azonban pár hónap használat után az is elkezdett vacakolni.
-
Matada2.3
veterán
Még mindig meg tud lepni a Xiaomi talpraesettsége!

-
ZavaBalazs
őstag
-
blueMerle
veterán
Azért is írtam azt hogy elméletileg.
De abban azért biztos vagyok hogy nem a Microsoft készülékei lesznek az egyetlenek amelyekre elérhető lesz a W10. -
Воланд
titán
-
blueMerle
veterán
-
Воланд
titán
-
blueMerle
veterán
Úgy látom a leírt véleményeknek nagy jelentősége van,szóval én épp a wp mellé tenném le a voksomat. Wp 7.-tel kezdtem,egy lg-vel,azóta az összes megjelent wp-s rendszert használtam,jelenleg a legújabb buildes 10-es van fenn az elsődleges telefonomon (lumia 830). Nálam sem a 7,sem a 8, 8.1 és az ezelőtti nem végleges verziós 10-es rendszeren nem volt újraindulás,fagyás, vagy bármilyen probléma sem,mindig elérhető vagyok,a teló és a rendszer teszi a dolgát. Az app kínálat valóban szűkös,de amit használok az mind tökéletesen fut rajta...
Az pedig, hogy végre nem csak nokia-microsoft készülékekre lesz elérhető a rendszer kifejezetten jó hír,talán lesz végre normális készülék kínálat...Az pedig, hogy végre nem csak nokia-microsoft készülékekre lesz elérhető a rendszer
Hátőőő, szerintem nézd meg ezt a listát: [link]
-
Straw
senior tag
-
razzorr
őstag
És akkor minden telefonon lehetne egy rosszul felépített használhatatlan rendszer.
A 8.1-nél rosszabb mobil rendszert még nem láttam - Néztem win10-es demókat - Nem látom, hogy alapjaiban jobb lenne sajnos.3 év után még az elsőre (funkcionálisan) katasztrófa Ios is sokat fejlődött, a BlackBerry-ről nem is beszélve.
Sajnálom mert a minden gépen egy rendszer óriási ütőkártya lehetNe de ez így nagyon kevés és rossz az irány.
"A 8.1-nél rosszabb mobil rendszert még nem láttam - Néztem win10-es demókat - Nem látom, hogy alapjaiban jobb lenne sajnos."
Ezzel kiérdemelted November hónap legviccesebb hsz.-ét. És bekerültél az év top hsz.-eibe, sorsolás Szilveszterkor,rögtön a Sas kabaré után

-
l!nk87
aktív tag
Úgy látom a leírt véleményeknek nagy jelentősége van,szóval én épp a wp mellé tenném le a voksomat. Wp 7.-tel kezdtem,egy lg-vel,azóta az összes megjelent wp-s rendszert használtam,jelenleg a legújabb buildes 10-es van fenn az elsődleges telefonomon (lumia 830). Nálam sem a 7,sem a 8, 8.1 és az ezelőtti nem végleges verziós 10-es rendszeren nem volt újraindulás,fagyás, vagy bármilyen probléma sem,mindig elérhető vagyok,a teló és a rendszer teszi a dolgát. Az app kínálat valóban szűkös,de amit használok az mind tökéletesen fut rajta...
Az pedig, hogy végre nem csak nokia-microsoft készülékekre lesz elérhető a rendszer kifejezetten jó hír,talán lesz végre normális készülék kínálat... -
#79335424
törölt tag
Vagyis, délamerikában nagyobb az Androidos és WP jelenlét, az IOS rovására. A Xiaomi a világ 5 legnagyobb mobilgyártója között van (ahova pl. a Sony nem tudott bekerülni). Miért ne akarhatna szeletet a WP tortából is? Az igaz, hogy akkor sem hízna el, ha az egész tortát befalná.

-
boncser
aktív tag
És akkor minden telefonon lehetne egy rosszul felépített használhatatlan rendszer.
A 8.1-nél rosszabb mobil rendszert még nem láttam - Néztem win10-es demókat - Nem látom, hogy alapjaiban jobb lenne sajnos.3 év után még az elsőre (funkcionálisan) katasztrófa Ios is sokat fejlődött, a BlackBerry-ről nem is beszélve.
Sajnálom mert a minden gépen egy rendszer óriási ütőkártya lehetNe de ez így nagyon kevés és rossz az irány.
Használhatatlan?

-
virkir
veterán
Most így hirtelen csak a statcountert néztem meg.
Dél-Amerika Wp 5,3% vs Android 78,6%
Észak-Amerika Wp 1,9 vs Android 50,8%Még mindig nem látom a pontenciált a Wp-s xiaomi-ban.
-
Graphics
Jómunkásember
-
munnergep
senior tag
Aki csak wp fikázás végett jön, az akár tiplizhet is mindenféle hozzászólás nélkül.
-
kemotox
addikt
Magyarázd már el, hogy miben nyilvánul meg a használhatatlansága?
Jo a wp de en azert egy nap hasznalat utan inkabb visszakuldtem a boltba

-
#79335424
törölt tag
Sztem pont az, hogy szeretne kitörni az ázsiai piacról. Pont a minap volt hír arról, hogy az USA -ban is próbálkozik. De, a délamerikai piac is passzolna az árképzéséhez. Arrafelé pedig nagyobb arányú az arm Windows jelenlét, mint máshol.
-
virkir
veterán
-
Nebogipfel
csendes tag
-
MatyuS
csendes tag
Magyarázd már el, hogy miben nyilvánul meg a használhatatlansága?
Ránézésre megállapította, hogy mindkettő oprendszeren csempék vannak, szóval nem változott semmi = szar.
-
Nebogipfel
csendes tag
És akkor minden telefonon lehetne egy rosszul felépített használhatatlan rendszer.
A 8.1-nél rosszabb mobil rendszert még nem láttam - Néztem win10-es demókat - Nem látom, hogy alapjaiban jobb lenne sajnos.3 év után még az elsőre (funkcionálisan) katasztrófa Ios is sokat fejlődött, a BlackBerry-ről nem is beszélve.
Sajnálom mert a minden gépen egy rendszer óriási ütőkártya lehetNe de ez így nagyon kevés és rossz az irány.
Magyarázd már el, hogy miben nyilvánul meg a használhatatlansága?
-
Router
őstag
És akkor minden telefonon lehetne egy rosszul felépített használhatatlan rendszer.
A 8.1-nél rosszabb mobil rendszert még nem láttam - Néztem win10-es demókat - Nem látom, hogy alapjaiban jobb lenne sajnos.3 év után még az elsőre (funkcionálisan) katasztrófa Ios is sokat fejlődött, a BlackBerry-ről nem is beszélve.
Sajnálom mert a minden gépen egy rendszer óriási ütőkártya lehetNe de ez így nagyon kevés és rossz az irány.
Már ne is haragudj de ránézés alapján elkönyvelni használhatatlannak egy rendszert az azért meredek.
-
paye
tag
Itt is a felhasználók lesznek a kísérleti nyulak...

-
#79335424
törölt tag
Az uj mi pad 2 64gigas verzioja mar dualboot miui/w10 rendszerrel.jon
Csak abban nem arm proci van, hanem egy Z8500 -as Cherry Trail.
-
Mercel
senior tag
És akkor minden telefonon lehetne egy rosszul felépített használhatatlan rendszer.
A 8.1-nél rosszabb mobil rendszert még nem láttam - Néztem win10-es demókat - Nem látom, hogy alapjaiban jobb lenne sajnos.3 év után még az elsőre (funkcionálisan) katasztrófa Ios is sokat fejlődött, a BlackBerry-ről nem is beszélve.
Sajnálom mert a minden gépen egy rendszer óriási ütőkártya lehetNe de ez így nagyon kevés és rossz az irány.
-
Lacee1986
senior tag
De jó lenne, ha minden telefonra fellehetne pakolni a win10-et. Szívesen kipróbálnám.
-
GoldhandRent
őstag
-
Воланд
titán
Az uj mi pad 2 64gigas verzioja mar dualboot miui/w10 rendszerrel.jon
jah, csak azon a desktop os lesz.
-
GoldhandRent
őstag
Az uj mi pad 2 64gigas verzioja mar dualboot miui/w10 rendszerrel.jon
-
Kékes525
félisten
-
isti215
tag
Na végre valami értelmes ötlet!

-
Zso Ro
senior tag
Kérek egyet az S5-ösömre is

-
Fejvadi
nagyúr
Kipróbálom, de valószínű nem sokáig lesz fent.
-
stevve
veterán
Nagyon jó ötlet, kíváncsi vagyok a visszajelzésekre.

-
Magnum_
nagyúr
talán kevesebb lenne a bug... vagy nem?

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Jövő héten New Yorkban gyújtja be a SpaceX a rakétákat
- Fogyjunk le!
- Formula-1
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Nintendo tulajok OFF-topicja
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Milyen széket vegyek?
- További aktív témák...
- iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black független
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15s Gen2 munkaállomás - i7 1165G7 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T500 4GB W
- MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015) A1534 256GB/8GB memória (3hónap Garancia)
- Eladó 1db Nokia steel hr hibrid okos óra dobozával
- Dobozos! Playstation 4 Slim 1 TB kontroller 6 hó garancia, számlával!
- AKCIÓ! ASUS TUF GeForce RTX 3080 Ti 12GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest








![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





