Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokyt

    senior tag

    Köszi a tesztet! :R

    Néhány hete ruháztam be egy BH-111-re. A hangminőség valóban jó közepes, a mély tényleg kicsit kevés, a magas már kevésbé, összességében viszont nem maszatol annyira, és elég szellős is. Az árának megfelelő szerintem, és a 6 órát is tényleg hozza zenehallgatással.
    A zajszűrő szépen működik, szélben, utcán teszteltük, és a "túlsó oldal" nagyon elégedett volt vele.
    Az egyik leggyengébb pontja az a csíptető megoldása, bármire ami egy kicsit vastagabb iszonyat nehéz ráerőszakolni (a csíptető alatt van egy masszív vaskos gumibak, ami az istennek nem akar semmin átsiklani, elakad benne mindig minden), kicsit félek is, hogy egy idő után meg fog fáradni a műanyag. A másik az a hangerő szabályzó. Ha gyorsan megtekerem nem érzékeli a lépések számát, és gyakran semmit nem csinál. Lassan kell lépésenként tekergetni, akkor teljesen jó :B Vásárlásnál és elsőre ötletesnek tűnik, de így két hét használat után azt kell mondjam, hogy egy sima gombos megoldás kezelhetőbb, és talán még időtállóbb is lenne.
    Vista alatt nekem nem volt gondom a csatlakozással sem. Minden ment elsőre, ahogy kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák