Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Bitlisz #44 üzenetére

    Én meg őszintén szólva teszek rá, hogy te mit hiszel, de tudod mit: ha hazaérek, lefotózom az összes cuccot egyszerre és föltöltöm ide, mert egy 3000 napja regisztrált olvasótól még a feltételezést is felháborítónak találom.

    Azért nem csináltam saját képeket, mert borzalmasan nehéz dolog headseteket fotózni. A korábbi sztereó BT-s cikknél megcsináltam, szerintem olyanok is lettek a képek, ezért ebben a tesztben már nem szenvedtem velük, ahogy a mono headsetes összehasonlításnál sem, bár ott ugye volt egy videó, ami itt szintén elmaradt.

    Még két megjegyzés: ha "fake" cikk lenne, nyilván szerepelne a Nokia BH-503 is (amit mindenki hiányol). Másrészt a Mobilarénán nincsenek fizetett cikkek, soha nem is voltak, soha nem is lesznek. Az efféle tartalmakat a blogokban különítettük el (pl. X10 blog), de a tartalom az említett példánál pont a miénk, csak a témákat javasolja a gyártó.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák