Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz FeherMate #45 üzenetére

    "nem javítják szoftvert, és nem frissítik, vagy ha mégis akkor nagyon lassan."

    Régen lehet, hogy így volt, de most azért One X-nél ezt sem tapasztaltam,
    megvettem a telefont májusban (április első hetében jelent meg az egész világon legkorábban) akkorra már a 2. firmware jött ki ami javította az akkuidőt (persze nem sokkal de pár bug eltünt) aztán pár héttel később megint jött egy kicsit nagyobb frissítés, aztán augusztus közepén jött a 4.0.4-es android és a 4.1-es sense. Most októberben pedig jön a 4.1.1 es android és újabb kernel, és pár újabb funkciót is ígértek...

    Szóval ez azért nem kevés....
    Nokia telefonjaimnál nem tapasztaltam ilyen gyors reagálást, és pláne egy frissítés után meg észre sem lehetett venni mi frissült annyira jelentéktelen volt soxor :)

    Mondjuk én szerencsére elsőre jót fogtam ki, így jó véleménnyel vagyok róla, és one x-nél a proci bőven jó, a kijelző jelenleg a legjobb ami telefonba raktak, kamera is többi htc-hez képest sokkal jobb, és az unibody ház nem kényes, nem kopik, nem pattog les szóval jó ahogy van :)
    Akksit meg nagyjából duplájára emelhetnék, mert tök mindegy az a 100-200 miliamper amivel itt emelgetik évről évre, az nevetséges...(de ez minden gyártónál így van, kivéve motorola aki tett bele rendes akkut a razor maxxba)
    De persze fórumon olvastam már én is olyanokról akik 2x-3x is cseréltették, mert rossz példányt fogtak ki
    ezt nem kellene engedine a HTC-nek

    Mert egyre kevesebb ember lesz majd jó véleménnyel róluk, és ez a lehető legrosszabb amit elkövethetnek maguk ellen.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

  • Xaels

    félisten

    válasz FeherMate #45 üzenetére

    El vagy tévedve ember. A HTC sohasem volt "olcsó"(alacsony ár). Pláne amióta nagy üzemben a saját nevén adja ki a telefonjait. Ők mindig a PDA illetve Smatphone vonalon mozogtak és ott is inkább a komolyabb kategóriában. Persze volt egy két alacsonyabb szegmensbe szánt telefonjuk, de azok sem kimondottan az olcsó kategóriában versenyeztek.

    Elmondanám neked, hogy Android vonalon az egyik legkorrektebb gyártó frissítések tekintetében. A legtöbb készülékük legalább 2 nagyobb frissítést kap a sok apróbb hibajavítás mellett. A Sensation konkrétan az elsők között megkapta a 4.0-t, A One X és One S a 4.1-et fogja megkapni. A HTC már akkor OTA-n frissített gond nélkül amikor más gyártók még mindig ilyen olyan külső alkalmazásokkal sz@patták a népet.

    Na meg a Sense. Legtöbbünk amiatt is választja a HTC-t. Lehet RAM igényes, de hihetetlenül egységes, használható és akár mennyire is hihetetlen, de stabil. Az animációk meg ha nem kellenek kikapcsolhatóak :P Ice Cream Sandwich alatt tilthatóak a felesleges alkalmazások, ezzel is RAM spórolható.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák