Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyusz

    őstag

    válasz asadasad22 #12 üzenetére

    Azért a GT sem volt soha igazi szimulátor, ilyesmiket inkább PC-n kell keresni.
    A Nintendo cuccai szerintem is túl vannak árazva, nem is kicsit, de ha így is veszik, akkor minek változtatni.
    Egyébként a Sony tényleg sokat hangoztatta a PS3 erejét, aztán a Blu-ray is azért van benne, hogy a nappaliban is megállja a helyét lejátszóként (plusz megnyerje a Sonynak a formátumháborút), meg voltak ilyen a PS3 inkább már számítógép lesz nyilatkozatok is. Kicsit későn kezdtek ráfeküdni az exkluzív címekre, mostanában azért rendben van a dolog, de a PSP-s játékkínálat még mindig tragédia.

    [ Szerkesztve ]

  • Gyusz

    őstag

    válasz asadasad22 #28 üzenetére

    Ott van a GTR+egyéb SimBin játékok, rFactor, GP3, GP4, Richard Burns Rally, Rally Trophy, régebben a Papyrus Nascar játékait is dicsérték, bár nem tudom, hogy mennyire voltak szimulátorok. Egyébként a GT sorozatból a normális törésmodell nagyon hiányzik szerintem.
    A PS3 ereje, meg számítógéppé avanzsálása azért problémás, mert eléggé megnövelte a konzol árát, és csúsztak is a debütálással... Sok fejlesztő még mindig szenved a PS3-ra való fejlesztéssel, szóval a multiplatform címek esetenként késnek, vagy kicsit csúnyábbak.

    "de jópár éve sokkal inkább az exkluzív címei adják el, és a játékfelhozatala egy jóideje egyértelműen veri a konkurens felhozatalát számtalan független játékportál szerint,"

    Szerintem X360-ra és PS3-ra is megvannak a húzócímek, én nem látok nagy különbségeket. Na mindegy, részemről ennyi volt, azt azért érdemes lenne belátni, hogy a Sony jópár baklövést elkövetett a PS3 kapcsán (a Microsoft is az X360-al), a kezdetben lesajnált Nintendo meg közben degeszre keresi magát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák