Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szemjuel

    tag

    válasz asadasad22 #28 üzenetére

    éppen a múlt héten jelent meg egy nyilatkozat, amiben egy újabb exkluzív játékot jelentettek be, és azzal magyarázzák, hogy nem lesz boxra, hogy nem elég erős a hardvere. amit sztem értelmezhetünk úgy is, hogy a ps3 izomból bőven fölötte áll!

    ez nem 3 éves ;)
    "Nemrégiben olvashattunk egy érdekes nyilatkozatot, amiben az állt, hogy az Xbox360 képtelen lenne a Heavy Rain futtatására és erre kizárólag csak a PS3 képességei lehetnek elegendőek."
    FORRÁS
    FORRÁS2

    [ Szerkesztve ]

  • Gyusz

    őstag

    válasz asadasad22 #28 üzenetére

    Ott van a GTR+egyéb SimBin játékok, rFactor, GP3, GP4, Richard Burns Rally, Rally Trophy, régebben a Papyrus Nascar játékait is dicsérték, bár nem tudom, hogy mennyire voltak szimulátorok. Egyébként a GT sorozatból a normális törésmodell nagyon hiányzik szerintem.
    A PS3 ereje, meg számítógéppé avanzsálása azért problémás, mert eléggé megnövelte a konzol árát, és csúsztak is a debütálással... Sok fejlesztő még mindig szenved a PS3-ra való fejlesztéssel, szóval a multiplatform címek esetenként késnek, vagy kicsit csúnyábbak.

    "de jópár éve sokkal inkább az exkluzív címei adják el, és a játékfelhozatala egy jóideje egyértelműen veri a konkurens felhozatalát számtalan független játékportál szerint,"

    Szerintem X360-ra és PS3-ra is megvannak a húzócímek, én nem látok nagy különbségeket. Na mindegy, részemről ennyi volt, azt azért érdemes lenne belátni, hogy a Sony jópár baklövést elkövetett a PS3 kapcsán (a Microsoft is az X360-al), a kezdetben lesajnált Nintendo meg közben degeszre keresi magát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák