Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    válasz stellaz #17 üzenetére

    "de igazából nem lehet, hogy az lenne a megoldás, hogy senki nem engedi el a kutyáját?"

    Kertes házban lakom, nem engedem el. De a két kutyám közül az egyik félős. Elég ha hangosan dörög az ég és máris nem tudja kínjában hova bújjon. A kutyaház nem jó, a garázs mögötti rés sokszor megfelel, esetleg ha van még bármi szűkebb hely akkor az csodás. De ha hirtelen nincs semmi jól bevált és megszokott búvóhely elérhető közelségben akkor próbál bármi áron kijutni és szaladni a vihar elől.... És hiába van rendben a kerítés, a kapu.... Ha totál berezel akkor előfordult már, hogy valahogy átmászik (nem láttuk még saját szemmel, de máshogy nem juthatott ki) és mehetünk utána az utcákat járva, hívogatva. Törpetacskó, ásni is szeret és mászni is...

    Szóval gondolkodtam már én is valami hasonló megoldáson, de ez a cikkben szereplő kütyü lesz a befutó van egy olyan gyanúm...

    "Tudom, ez nem bánt, aztán minden évben letépik pár gyerek arcát."

    Nem semmi miket ki nem találsz... :U

    Szerk:
    olvastam a többi hozzászólásodat is - nem akarok mindenre külön reagálni... Csak egy észrevétel - remélem már nincs kutyád.... :U Totál nem kötözködésből írom, mindenkinek lehet véleménye (még jó :) ) bármilyen témáról is. Lehet eltérő ez másokétól, ez is nem kérdés... De amiket írsz itt a kutyákról.... Hát. Elég nagy általánosítást rendezel - negatív irányba... Vannak olyan részek amikkel amúgy egyet tudok érteni, de ez így egyben erős... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák