Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otyik123

    csendes tag

    válasz Sir Gunar #50 üzenetére

    De, a teló appjában beállítottam a számot, viszont ennek ellenére az óra hívószám küldés nélkül tud csak telefonálni...

  • otyik123

    csendes tag

    válasz Sir Gunar #50 üzenetére

    De a telós appban be lehet állítani a gyerek SIM kártyákának a telefonszámát, viszont nem küldi el - ergo valószínűleg ennél a résznél is hibás az sw…
    Ma elmentem az Allees T-mobilhoz hogy cseréljék ki a hibás órát egy kék-zöld típusra. Ott azt mondták hogy náluk raktáron csak piros-sárga van, de megnézték a rendszerükben és a Rákoskeresztúri ügyfélszolgálatnál azt mondták hogy van még kék-zöld típusú, menjek el oda, ott ki tudják cserélni arra.
    Kb 1 órás utazás után jött a hidegzuhany: ebben a másik T-mobilban először közölték velem hogy ők nem cserélhetik ki, csak elküldhetik a szervízbe (ami Bulgáriában van), és majd onnan kaphatnak cserekészüléket. Már ezen is fel voltam háborodva, de kb fél óráig próbálkoztak beadminisztrálni ezt a szervízbeadást - sikertelenül, és amikor központi segítséget kértek telefonon akkor derült ki számukra, hogy ha egyszer már volt a szervízben az óra, majd onnan visszajött egy teljesen új darab, amely ugyanazokat a hibajegyeket produkálta, akkor kötelesek cserélni (azaz nem kell ismét szervízbe küldeni) - viszont azt mondták hogy csak piros-sárgát tudnak adni, mivel egyrészt a kék-zöldet csak hétfőn fogják megkapni, másrészt pedig mivel a piros-sárga ill a kék-zöld nem csak színben, hanem szoftverben is különbözik, ahhoz üzletvezetői engedély kell, a főnökük pedig csak hétfőn lesz bent.... Mondtam nekik hogy én hétfőn nem tudok visszajönni (Rákoskeresztúr számomra a város másik végén van) - viszont a most kapott vadiúj piros-sárga órát fel sem fogom bontani, hanem az Allees T-mobilhoz beviszem, hogy a helyett adjanak nekem egy kék-zöld típust (még ha meg kell rendelniük is arra várni is kell) - mivel ezek alapján kiderült számomra hogy a 2 különböző óra nem csak színben, hanem szoftverben is különbözik, így nem csoda hogy csak a piros-sárga típusok hibásodnak meg...

Új hozzászólás Aktív témák