Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Graphics #19 üzenetére

    Köszi. :)

    vicze1

    Hát itt mindenki pozitívat írt a Lenovo-ról, valamint privátban is kaptam segítséget. A frissítés engem baromira nem érdekel, egy ilyen kategóriájú/árú eszközről sem tudok, ami kapott volna frissítést. Az előző filléres WayteQ tabletem 5 évig tökéletesen elvolt 4.0.3-on, 5 évesen adta meg magát és került vagy 25.000 Forintba. Megbízhatóan kiszolgált, tökéletesen használható volt, de soha egy frissítést sem kapott. WPS office-t használtam rajta, Electrodroidot és levelezést. Illetve utazásokkor filmet néztem rajta, mert zseniális volt a kijelző. Ezzel szemben az Alcatelem 1 éves, most kapott éppen valami frissítést (most először) maradt 5.0.1-en és ugyanúgy használhatatlan, sokszor még gépelésre is, mert hiába kapcsoltam ki azt a funkciót, hogy beleokoskodjon abba, amit írni akarok, ugyanúgy beleszól a 0 szókincsével. A kijelzője meg vicc, de ez se volt egy drága eszköz. Szóval ezek után tablet fronton nem szempont a frissítés. Telefonon több mindent csinálok, ott fontos a biztonsági mentés stb-stb, de ott ezzel nincs is semmi probléma, de az meg helyből más platform.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák