Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Silkó

    veterán

    válasz Zolik #94 üzenetére

    Azért szerintem nem akkora probléma, hogy nem vízálló, a vízállókról is sokszor hallani, hogy beáznak normál használat mellett is (mondjuk vízbe ejtésnél), a legtöbb gyártó ígyse-úgyse javítja/cseréli a telefont ingyen beázásnál, szóval ilyen szempontból szerintem szinte lényegtelen. Most S5-öm van, kiváló telefon, de azért irigylem picit az S6/S6 Edge anyaghasználatát.

    AS (#95) 》Zöldben gyönyörű! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kroni1

    veterán

    válasz Zolik #94 üzenetére

    Nem értem én sem miért sírnak itt sokan az SD kártya hiánya miatt, holott teljesen érthető lépés, ráadásul a google referencia Nexus készülékei és az iphone-ok sem bővíthetőek! Végre a samu is kukázta ezt a plusz hibaforrást, ami lassulást vagy inkompatibilitást is okozhat akár. Elhiszem, hogy olcsóbb megvenni egy 64GB-os SD-t mint a nagyobb tárhelyes S6-ost, de aki nem tudja megvenni a neki megfelelőt, annak nem való 200k-s csúcskészülék..

    Az akksi cserélhetősége meg a másik. Most őszintén, okostelefonban ki cserélt valaha akksit azért mert tönkrement? Kb a userek 1-2%-a szerintem! Hamarabb lecserélitek a készüléket, minthogy ez problémát jelentsen. Nekem van 4 éves telefon is a családba mégsincs semmi gond az akksival..

    A vízállóság meg szerintem nem került bele hivatalosan, de majdhogynem biztos vagyok benne (már csak a nem cserélhető akku miatt is) hogy több már telóhoz hasonlóan ez is elég jól ellenáll a viznek, legalább cseppálló, és csak egy későbbi active verzió miatt nem kapott hivatalosan vizállóságot. (tapasztalatból mondom, pl. az iphone 4 is nagyon jól birja a vizet, és a Moto G is, pedig ezek sem vízállóak hívatalosan)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák