Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz w333 #217 üzenetére

    Sebesség, optimalizáció, akksi idő/mAh, egyáltalán a mikroklíma.
    A húgomnak mindig Androidos csúcs vagy aközeli telefonja van, de mégis kinek a telefonjával van általában szívás? Lehet itt azt mondani, hogy az Android is megbízható, meg hogy ezek a telefonok, meg blabla. Eddig az ár miatt még az ember azt is mondta, hogy kicsit többet szívsz vele de legalább olcsóbb volt. Már ez sem igaz.

    NFC - van az iphone-ban is. Amerikában már tudsz fizetni vele, mint bankkártya. Az hogy itthon még nem, nem feltétlen az Apple hibája. Nekem másra nem kell. Több kollegámnak is van, és még a leggeekebb (ez milyen marhán néz ki :) ) is kikapcsolva tartja, mert nincs számára gyakorlati haszna.

    A fényképezőgépemet a telefon wifin irányítja.

    tothl: az oké, hogy Neked ilyen az elvárásod DE ez egyedi mint általános. Én jól elvoltam a 16os telefonnal (mondjuk nekem a zenéket nem kell a telón tárolni az ITM miatt, de nem is vágyom rá, mert otthon CD-t hallgatok a CD lejátszóban, útközben meg van egy aktuál válogatás ami változik kb havonta) - ezután mondjuk a 64es kimondottan jól esett. De azért ne essünk már a ló túloldalára... Erre feltettem a 2 teljes Európa GPS programom, zenéket, stb, mégis 30+ giga szabad, pedig sokat fotózok, videózok vele. Persze a lustaság miatt néha jól tud jönni pár giga hely.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák