Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz helixP #19 üzenetére

    "Zsúfoltnak zsúfolt, de a zsákutcás fejlesztések közben nagyon sok olyan megoldás kerül meg/feltalálásra, ami egy későbbi projektnél kapóra jön."

    Ez igaz, de a Project Ara kapcsán nem nagyon tudom elképzelni, hogy milyen más projektnél jöhet majd kapóra valamelyik project melléktermék... De biztos én vagyok szűk látókörű. :)

    Bár, jobban átgondolva, ha ez a projekt melléktermék történetesen az lenne, hogy a szoftveres és a jogi buktatókat fájdalommentesen, és hatékonyan megoldják (igazság szerint el nem tudom képzelni jelenleg, hogy hogyan tudnák, ehhez még a mai Microsoft is kevés lennea maga desktop piaci know-how-jával is) , akkor az úgy általában igen egészséges hatással lenne az Android platform egészére nézve, és akkor sok akadályt el tudnának gördíteni a PC-piacra - sőt, ennek révén akár a szerveroldali OS-ek és alkalmazások piacára - való betörés (és a végső tarolás) elől is, márpedig szerintem a végső stratégiai cél a Google-nél is ugyanaz, mint a MS-nél: egységes platform / egységes ökoszisztéma / egységes cloud szolgátatások / egységes szoftverfejlesztési eszközök minden létező végeszközre.

Új hozzászólás Aktív témák