Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svarcenberg

    csendes tag

    Németországban sikerült két boltban is kézbevennem és megtapogatni a Blackberry Stormot. Óriási csalódás volt.
    Eleddig azt hittem, valami speckó anyagból lehet a kijelzője, aminek a felülete (enyhén) benyomható. De nem. Gyakorlatilag az egész kijelző egyetle tömör nyomógomb. A kijezlő így érzékeli a lenyomásokat. A gondom azonban nem ezzel van, hogy máshogyan oldották meg a ”be vagy le”nyomható felületet mintahogy én azt elképzeltem. Inkább a kivitelezésével. De azzal nagyon. A kijelző vízszintes és függöleges irányban 1,5 - 2 milliméteres holtjátékkal rendelkezik. Körbe-körbe lehet ”kotyogtatni”, mozgatni.
    Amikor az elsőt a Media Marktban a kezembe vettem, azt hittem hibás a készülék. Viszont a másik a Saturnban ugyanígy viselkedett. Sajnos sz ilyenre van gyártva.
    Az első gondolatom az volt, hogy, hogy tele fog ez menni porral. De ebbe a készülékbe még a pormacskák is beleférnek. Könnyedén. Egészen le a legmélyebb belselyébe. A készülék háza és a kijelző közötti résen ugyanis szabad szemmel le lehet odáig látni.
    Amit idáig olvastam a Blackberry Storm-ról, azok alapján eddig azt mondtam, ez a Blackberry nekem láttatlanban is kell. Most, hogy a kezemben tartottam……….. Bakker! A Blackberry-nek sikerült megalkotnia az első mozgóalkatrészes érintőképernyős mobiltelefont.

Új hozzászólás Aktív témák