Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Fike #385 üzenetére

    Érdekes, nekem az Android System Info Frequency statja nem ír semmit. :F

    Feel Good Inc.

  • spawn21

    veterán

    válasz Fike #416 üzenetére

    Üdv!
    Most vette el a droid szüzességem ez a szörnyeteg. :))
    Létezik az, hogy nem mindegy milyen fülhallgatót dugok be neki?
    Mert a gyári az nincs, egy nokiát próbáltam , de csak szép cicegős hangot ad ki.
    Tapasztalatom nincs, mert még nem ismerem a kütyüt annyira.
    Viszont ha kaphatnék annyi segítséget, hogy mi az a program ami "nélkülözhetetlen" akkor térdre borulnék hatalmas tudásotok előtt. :R

    iPhone 13p

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Fike #455 üzenetére

    Ha neked megfelel a video gratulálok és legyél boldog ,hogy minden rendben.Végül is 100 ezer forintért egy akadozó,autófókusz nélküli cucc rendben van.(Ami néha 0 fps-re esik le ha éppen olyanja van nem beszélve az out of memory-ról ;] )Én nem vagyok elégedett várom,hogy hamár kifizettem egy rakat pénzt(Igen én sem azzal fűtök)akkor legyen támogatása is pláne,hogy nem egy noname albán cégről van szó.
    Ami fent van videó az még a jobbik talán megvan 19 fps is ;]
    Sajnos a nagy átlagban ennél brutálisabb akadásokat prodokál elég megnézni a tőbbi te csöved videót
    Csak az még a dühitő,hogy egy felébe kerülő majdnem fele akkora felbontású telefon jobb minőséget készít.
    Itt a régi x10 minim teszt vidije:[link]
    A fotókról meg nem mondtam,hogy rossz csak középmezőny.

    Senki nem hasonlította digi gépekhez egyébként ezt nem tudom honnan szedted :F

    "A telefonnak a lényege, hogy mindig nálunk van és bármikor ha úgy adódik, hogy valamit megszeretnénk örökíteni akkor elég csak előkapni és csinálhatunk egy képet vagy videót.
    Ilyenkor nem is feltétlen kell szuper minőség.

    Igen elő szoktam kapni de opps out of memory bug.... :W És ez nem csak nálam para nézd meg a hivatalos fórumot.Tudom nálad ilyen soha nincs.
    Tényleg bakker erre nem is gondoltam volna...
    Egyébként meg de azért vettem mert kellett volna a szuper minőség amit egy 8 megapixeles xenon vakus párostól el is várnék.
    És lehetne is ha a retkes moto nem szivatná a készüléküknek bizalmat szavazókat. :R
    Tehát jelen pillanatban nem ajánlom tiszta szívből ezt a készüléket mivel igen csak bugos.
    Mint fentebb írtam ha a moto hajlandó meghalgatni a "pórnép"imáit és tisztességesen megcsinálni a javításokat akkor majd lehet átértékelem az álláspontom.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Fike #456 üzenetére

    Fike! Alap üres gyári állapotú telefon is csinálja.Ott mit ürítsek? :DDD :DDD :DDD
    Szintén nem csak nálam.

    Ja egyébként tök nem számít neki,hogy egérmozi,SD vagy HD a felvétel a lag megjelenik mindenhól. :(

    Tegyél fel valahová videókat kérlek.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • cascade

    csendes tag

    válasz Fike #456 üzenetére

    Köszi a tippet, de nem hinném, hogy az volt a gond. Az egyik első dolog volt taskmanager/task killer feltelepítése, használom is...

    Google-n néztem, elég sokan hirdetnek vadiúj XT720-akat eladásra, szóval nem tudom, (nagy) bukás nélkül el lehet-e adni...

    Az aksi okoz még meglepetéseket (bár előre tudtam, hogy nem kell sokat várni), egyik este 11-kor leveszem töltőről, reggel 7-kor kelés, töltöttség már csak 70%..utána egész nap kb. háromszor telefonáltam 1-1 percet, meg egyszer neteztem 2-3 percet wifivel, aztán este már töltőre kellett tenni. (Hozzáteszem, 3G, wifi, bluetooth, gps lekapcsolva, a proci meg egyelőre nincs overclockolva..)

    Fene egye meg, vásárlás előtt vagy 2 hétig bújtam mindenféle tesztet és leírást, mire ezt választottam..persze ezek mind még akkor íródtak, mikor még készpénz volt az Android 2.2.

    Na mindegy, reménykedek frissítésben. Azért sajnálom, hogy az az élmény most elmaradt, mint anno közel 4 éve az Asus P535 vásárlásakor, mikor gyerekes örömmel nyomogattam egész nap, és ámuldoztam:-)

    Ui: valaki nem tud egy zöldfülűeknek szóló szájbarágást app2sd témában?
    .

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Fike #460 üzenetére

    Sajnos én nem volt x10minihez képest pl óriási visszafejlődésben van részem.
    (KIvéve a méretet.)
    Lasabb,bugosabb,gyengébb fotó,videó képességek,akadozóbb összkép.
    Csalódás és utolsó motom volt.

    cascade

    Sajnos brutál bukásnak néz ki.
    Pont lett volna lehetőségem eladni,hogy nincs rajta nagy veszteség mint fentebb írtam
    erre bedöglött a vaku és most szervízben pihen.
    Mire kijön(ünnepek ez-az)már csak bőven áron alúl tudom eldni de azért megpróbálok megszabadúlni tőle. :O

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Fike #463 üzenetére

    Köszi, hogy megnézted, akkor ezek szerint igazán nagyot a Linpack által mért MFLOPS értékeken dob a JIT alkalmazása. Nálam ezek a számok így alakulnak:

    550-re nem tudom levenni, de 720 / 800 / 1000 MHz (56vsel) eredmények:

    Linpack 8,4 / 9,2 / 11,3
    Quadrant 530 / 573 / 703

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák