Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PpenoO

    őstag

    válasz D4ni #2145 üzenetére

    Köszi mindenkinek a válaszokat.

    Tok: Néztem pár videót erről a Supcase tokról, amiből nekem az jött le, hogy a kapaszkodok eléggé kitüremkednek és vékony a kijelzőoldali perem is, így nem nagyon tartja el/védi meg a kijelzőt. Hiába kutattam egy hasonló tokért, nem találtam. Végül a Cruzerlite Bugdroidnál kötöttem ki. Ennek már vastagabb a kijelző oldali pereme és jobban felveszi a telefon formáját, igaz a dimple-t lefedi. A videóból úgy tűnik, hogy az anyaga is minőségi. Rendelni fogok még Head Case tokokat is. Ez csak a merőleges széleket védi, nincs dimple, de több ezer mintából lehet válogatni, nem drága és nem tűnik rossznak a minősége sem.

    Kijelzővédő: Na ebben segítséget kérnék :). Dilemma, hogy üveg vagy pet fólia. Üvegből amazonon 20€ alatt nem nagyon vannak. Ebayen meg sok a noname. Ami még elgondolkodtat, hogy a fólia és a Bugdroid tok hogyan fog viszonyulni egymáshoz. Pet fóliánál már más a helyzet. Matt fólia felejtő számomra. Clear típusból amazonon többek között Mediadevil, Rearth, Tech Armor, Crocfol fóliákat lehet kapni. Rearthel van már tapasztalatom (moto g). Újlenyomatokat gyűjti és jópár karcot is összeszedett 1,5 hónap alatt. A többiről nincs infóm. Nektek esetleg van tapasztalatotok a fenti márkákkal kapcsolatban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák