Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz szabof1 #37772 üzenetére

    Jó, azt tudni kell, hogy nem nyomogatom állandó jelleggel a készüléket.
    Pl. reggel 8 és délután 17 között max beszélek rajta,igaz azt valamikor sokat,bár azt egész jól bírja.
    Állandó mobilnet előfizetésem sincsen (nincs rá szükségem,lévén egész nap net közelben vagyok), szóval csak wifi közelében szinkronizálok.

    Emiatt is bírhatta tovább az FR, viszont ezt is ugyanúgy használom mint azt, szóval bírnia kellene.
    A kalibrációt megcsinálom, aztán ha nem változik semmit a helyzet, akkor lehet kipróbálom a SEA-t, vagy ki tudja, lehet belevágok egy CM-be, hátha a 2.3 hoz érdemi változást.

    Azzal viszont gondban vagyok a mai napig, hogy hogyan csináljak nandroid backup-ot a jelenlegi rendszeremről (ha valami baromságot mondtam, akkor előre is elnézést,erre emlékszem, de lehet rosszul :) ), ezt még Te ajánlottad nekem, de idő hiányában elnapolódott a dolog.
    Erre van valami leírás, vagy csak elkerülte a figyelmemet a fórum böngészése közben?

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák