Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    Újabb "fejlemény" kínai Froyo ügyben :D : gyomláltam még egy kicsit, így már teljesen jó a kezelhetőség, nincs akadás. Meg merem kockáztatni, hogy egy picit talán még gyorsabb is, mint a 2.1 jól beállítva. Amit tapasztaltam továbbra is, hogy picivel talán gyengébb a térerő (bár próbálkoztam különböző beállításokkal), de nem annyira zavaró, hogy ne legyen alkalmas mindennapi használatra. SetVsel legújabb (asszem 1.12-es) verziója sem működik, újraindítja a telefont, ellenben a friss beta Milestone Overclock műkszik, habár én csak tesztelési céllal tettem fel. Amit vártam a korábbi tapasztalatok alapján, hogy nem lesz sebességnövekedés egy jó 2.1-es ROM-hoz képest, beigazolódott. 1200MHz-re felhúzva Quadrantban 1550-1600 közötti értékeket nyom, ami lényegében ugyanannyi, mint ugyanilyen órajellel a 2.1+Frozen Eclair. Tehát az eddigi tapasztalataim alapján, akár a kezelőfelületet, akár a tesztprogramokat nézem, nem szabad lényegi sebességnövekedést várni a 2.2-től. Sőt, úgy összességében eddig nem látok túl sok különbséget, korábban említettem már pár apróságot, de most így kb. azt mondanám, hogy a 2.2 talán egy bugfix gyűjtemény lesz. Persze, meglátjuk majd a dolgot, ha ideér a hivatalos európai verzió. Azt tervezem, hogy most fent is hagyom egyelőre ezt a ROM-ot, és tesztelgetem kicsit a mindennapi használatban, és talán majd az akkuidőről is tudok valamit mondani (bár nem hiszem, hogy észrevehető növekedés lesz, figyelembe véve a SetVsel hiányát). Ami érdekes még, hogy mikor kipróbáltam a 2.1 alatt hibátlanul működő 300MHz/20vsel beállítást a MO-ban, azonnal lefagyott a készülék. Felmerül a kérdés, hogy ez a MO hibája-e, vagy pedig Froyo alatt valamiért több kakaót kér a CPU.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák