Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz Quarell #190 üzenetére

    Általában nem a GPS vevőkkel van a gond, hanem a navi szoftverekkel: Androidra iGo-szintű szoftvert nem fogsz kapni. Vagy a szoftver lesz sokkal egyszerűbb, vagy a térképtámogatás nem az igazi. (Egy TopMap térképpel még mindig nincs pariban a TeleAtlas vagy Navteq) Vagy például az iGo, ami iPhone-ra vagy Androidra van, annyira nevetségesen keveset tud egy iGo után, hogy sírni fogsz. (Nem használhatatlan, de ha hozzászoktál egy szinthez, nagyon nehéz lépni)

    Választék mindenesetre van, érdemes kipróbálni, mielőtt váltasz:

    Sygic TeleAtlas és Navteq térképekkel. Viszont a legjobb benne, hogy minden mobil oprendszerre létezik, mindenre ugyanazt tudod használni!

    NDrive Topmap térképpel Magyarországra, és ez is multiplatformos

    Navigon: Szintén Teleatlas HU térképpel

    Az iGo csak Spica-ra volt eddig hivatalosan (ha jól tudom) így még nem elérhető andoridos termékként, de ha az iPhone-os változatot megnézed, megérted majdf mire írtam, hogy "keveset tud".

    Én egyébként nagyon szeretem a Garmin MobileXT-t (E71-re tökéletes) csak sajnos a Garmin nem vitte tovább, pedig nagyon is versenyképes maradt volna. (főleg, hogy Magyaroszágra szintén topmap térképpel rendelkezik.

    Z.

Új hozzászólás Aktív témák