Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Uzi74 #60 üzenetére

    Néztem most én is, és talán már az általában se igaz -pedig egy éve még az volt.
    Semmi extra, csak 3 böngésző van éppen megnyitva, mindegyik 6-10 oldallal:
    Asszem, saját részre kijelenthetem, hogy nem mehetek vissza 4 GB RAM-os telóra.

  • csibe1

    addikt

    válasz Uzi74 #60 üzenetére

    "4 GB általában elég, de ha munkaprofilt is használsz, szinte megállítja a rendszert"
    Jó lenne ha valaki seggbe billentené az android fejlesztőit, mert lassan már 12GB vagy több RAM kell a nyamvadt rendszernek, hogy normálisan fusson. Vicc kategória, hogy nem bírnak optimalizálni, aztán megy a csodálkozás amikor emelkednek a memória árak; többek között emiatt is.

    "Ennek ellenére én is moto-t szoktam használni, mert az áresés nagyon gyors, fél évvel megjelenés után már sokszor fillérekért odadobják."
    Köszi a tippet, akkor várok még vele, mert jó lenne egy telefon amit kevésbé kell félteni, a tudása-teljesítménye nekem bőven megfelelne.
    Nézegettem pár telefont tőlük (a G9 Play-t is), de akkor még a Honor 8 volt,
    aztán Huawei P Smart Z lett.
    Szolgáltatónál nem láttam egy telefonjukat sem, nem tudom miért.

    Mostanában már csak a videónézős teszt (vagy csak adat valahonnan) van a telefonoknál, régebben még írtak pár szót a navigációról is, nem csak a technikai blabla volt beillesztve. Azt megtalálom a gyártói oldalon is.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

  • Gusztáv

    addikt

    válasz Uzi74 #60 üzenetére

    2 év múlva már ez a hw azért kevés lesz. Sajnos ütésálló fronton nincs nagy választék. Ott az Xcover 5, ami még gyengébb hw szinten, az akksija meg egy vicc 2021-ben. Ott sem sokra mész a 3 év sw supporttal. Vagy a Nokia majdnem kétszer ennyiért. Nálunk a cégnél van kb 100 technikus, én örülök ha 2 évet kihúz egy telefon náluk. Cseréljük is őket 2 évente.
    Egyébként egész jó kis telefon, szerintem általában a sebességgel nincs gond, a kamera kicsit lomha, de teljesen használható képeket csinál (mondjuk egy ultraszéles lencse elfért volna még). Az alkalmazások közötti váltásnál is tud gondolkodni, de nem zavaró. A RAM-ból is van 1,5 GB szabad, pedig van rajta munka profil (Intune) is. Az akku parádés, simán 2 napot kihúz nálam is, eddig még nem nagyon volt ilyen telefonom. A méret és súly is rendben van, kb ugyanaz mint a Note 10 Lite (+tok), amit alapvetően használok. GPS gyors és pontos. Szerintem melós telefonnak bőven jó készülék, ha szükség van a víz és ütésállóságra. Ha valaki meg heavy user, annak mondjuk egy A52 vagy más IP-s középkategóriás telefon és egy rendes rugged tok a megoldás.

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák