Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz Ronyn #108 üzenetére

    Még nem nagyon használtam, de a célnak megfelel. :)
    Nem a leggyorsabb, de nekem megfelel. A lényeg inkább a strapabíráson-akkun volt, mint a hardveren, de szerintem használható.

    Egyelőre még nem költöztem át a Defy-be, mert van pár dolog amit még ki kell találnom hogyan legyen.
    A kinézete nekem bejön, másnak meg nem; nem igazán érdekel, mert nem a vitrinbe vettem.

    Nem volt muszáj most megvenni, de épp akciós volt, és nézegettem már egy ideje. :)
    Neten rendeltem (alza, 85 ezer most éppen 70 ezer [link]), csütörtök délelőtt, pénteken délelőtt hozta a futár. :D

    Az őszre áremelkedést jósoltak a telefonoknál (meg aztán minden egyéb másnak is megy fel az ára), úgyhogy megvettem, hogy legyen egy tartalék telefonom.
    A szoftveres része kicsit fura, de nincs vele gond.
    A giroszkópok tényleg nagyon jól be vannak hangolva, nagyon érzékeny.
    A tesztben is említett zseblámpa ki-bekapcsolás tök jó dolog, nem kell még a menüben is keresni. :)
    A mostani Huawei P Smart Z se egy erőgép, nekem a Honor 8 után a nagyobb akksi, és tárhely volt a lényeg. (a Huawei kamerája az szerintem nem olyan jó)
    A mostani váltásnál a tárhely, és a RAM maradt; az akksi nőtt egy kicsit a Defy-nél.

    Pár dolgot szokni kell az előző telefon után, - pl. képernyőkép készítés 3 ujjal, nekem bejött az ikonos verzió - de majd belejövök.
    Semmi extra program nincs fent, az előzőről a nagyobbik részük áttelepült, de a fényképek, sms-ek valamiért nem.

    Mindenki döntse el mi a fontosabb, az extra hardver vagy a strapabírás?
    Szerintem ez a telefon ezzel a hardverrel (főleg az előző strapa okostelefonokat nézve) bőven jó egy építkezésre; de mindennapi használatban is megfelel.
    Aki játszani venne telefont annak az Asus ROG és hasonló telefonoknál kell nézelődni.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák