Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Istenátka81

    csendes tag

    Üdv Mindenki!
    Egy személyes tapasztalattal szolgálnék nektek,kedves Fórumtársak!
    1.
    Nemrég lecseréltem a kernelt ami a következő lett: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1354502 (Mivel nekem Cyanogen7 Romom van ezt választottam ::: 1.4 ghz ELITE version Cyanogen
    felpakoltam,és azt tapasztaltam,hogy a Qoadranttal mért eredmények igencsak megváltoztak:4215-ről 4745-re változot!
    Ezzel a kernellel elég jól működik mind a 2 proci!
    Mivel nem nagyon megy az angol, így a wepfordításra szorultam,és a következőt írták az új kernelről:
    -
    Hi, egy barát jött, és megkért, hogy optimalizálja a Tegra. Köszönöm faux123, van egy OC kernel. Készült a következő változások

    1. Hozzáadott JRCU a lusta, hogy optimalizálják RCU végrehajtását a kettős mag
    2. Made INTERACTIVE (nem energiatakarékos) alapértelmezett azáltal, hogy megváltoztatja a cpufreq illesztőprogramok
    3. Made noop default (lehet változtatni ROM)
    4. Tuningolt beállításokat 216mhz - 1.400.000 MHz feszültség 750mv - 1350 mv
    5. AVP / VDE tuningolt 300000 mhz
    6. GPU tuningolt a 400.000 MHz
    7. Memória sebesség beállítva 333000mhz
    8. Optimalizált hasznosítása kettős mag (cpu0 és CPU1) azáltal, hogy megváltoztatja, hogyan CPU1 hívják.
    9. Visszaállítva néhány változtatást a overclocking kódot

    Ismét köszönet faux123 ő mentett meg egy csomó időt és a dolgokat sokkal könnyebb.

    FIGYELEM:

    Ezek időzítés meglehetősen agresszív és nem működik az Ön ATRIX, ezért hívtam, hogy elit (szerencsére a barátom ATRIX kezeli az időzítést elég jól), ezért kérjük, backup.

    -------------------------------------------------- ---------------
    -------------------------------------------------- ---------------
    UPDATE:

    1. Frissítve 2.6.32.48 a faux123 optimalizáció és változások
    2. Hozzáadott 1,0 GHz-es kernel, mind att és cyanogenmod
    3. Hozzáadva néhány optimalizáció interaktív kormányzó javítani CPU alvás és ébresztés
    4. Hozzáadott 1,4 GHz att
    5. Hozzáadott 1,4 agresszív memória időzítést cianogén

    2.
    Kérdeztelek benneteket,,,ha Rádio romot cserélek,nem zár e vissza AT&T hálózatra....
    Mivel nem jött válasz,így nekiestem egyedül!
    Olvasgattam róla,hogy vannak új Rádio romok,és hogy eneregiatakarékosabb,meg sokkal jobb a térerő,gyorsabb a net....szóval lecseréltem!!!!
    Ezen az oldalon megtaláltok minden létező Rádió romot: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1339047
    Én erre cseréltem le: N_01.100.00R_europe_retail_09oct2011.zip
    De mielőtt lecseréltem,csináltam Speed testet!!!
    Csináltam több mérést,mind a két rommal legalább 3x
    N_01.77.30P eredménye:2911 kbps a legtöbb
    N_01.100.00R eredménye:7223 kbps a legtöbb
    Próbálok beszúrni Screenshot-ot....
    Ja,nem szúrok be semmit!!!!
    (A képfeltöltés átmenetileg nem elérhető, a hiba javításáig kérjük türelmeteket!)

    Nagyon meg vagyok elégedve!!!
    Remélem tudtam nektek segíteni!
    Kérdésekre szivesen válaszolok,ahogy időm engedi!!!
    Üdv!
    N_01.100.00R

    [ Szerkesztve ]

    Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

Új hozzászólás Aktív témák