Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    válasz MaCS_70 #49 üzenetére

    "De bőven vannak környékek, ahol úgymond "divat" (külön a kedvedért idézőjelben) a "szabvány" becsöngetéses felderítés -- ilyen helyzetben pedig éppen a betörés megtörténtét vagy meg nem kísérlését döntheti el, hogy adott esetben válaszol-e valaki a kaputelefonon" - erre azért kapásból (lábfejből) van megoldásom-ötletem. Ha csak ezen múlik, hogy válaszol-e valaki, akkor automatikusan be kell játszani valami szöveget (nem világnyelven, hanem pl: valami afrikai, kínai, stb nyelvű szöveget, amit feltehetően nem ért a betörő), és így azt feltételezheti, hogy van otthon valaki.

    PS: ha én betörő lennék, mindenképpen csöngetnék én is, mert az előcsöngetők (felderítők) csöngetése óta akár haza is érhetett valaki, vagy csak az otthon lévő akkor éppen nem tudott válaszolni, mert épp fürdött, vagy WC-n trónolt, stb. Tehát az előcsöngető sz.rt sem ér. Egy nem ürített postaláda sokkal árulkodóbb lehet. Nem kívánok a továbbiakban betöréssel kapcsolatban senkivel sem vitázni, mert értelmetlen. Megfelelően kell védekezni, és akkor nem lehet nagyobb baj.

    Egyébként meg, ha ennyire tetszik neked a termék, vegyél egyet. Számomra nem lenne hasznos.

Új hozzászólás Aktív témák