Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • privacy99

    senior tag

    2 kérdésem lenne:

    Az iPhone 5 miért is nem durrant akkorát? Nem tudnak eleget gyártani, akkora a kereslet(én másfél hónapot vártam, a T-nél folyamatos a készlethiány, és mindenhol ezt olvasom), és ez megy 3 hónapja, és még ki tudja meddig. Most ott tartanak, hogy Amerikát már nagyjából el tudják látni. Minden rekordot megdöntöttek az eladásai, szóval, ennél nagyobbat nem tudom, hogy tud egy mobil durranni. Ráadásul vegyük figyelembe, hogy közel 2-szer olyan drága telefonról van szó, mint az Androidos csúcsok, tehát az eladási számok önmagukban nem tükrözik az értéket.

    A másik(ez inkább pontosítás):

    Az iPhone sosem volt hardverben etalon. Az A4 a maga 800Mhz-ével az 1-1.2Ghz-esek között nem volt etalon, az A5 sem volt nagy cucc 1 évvel ezelőtt, ha csak a hz-eket nézzük. Az már más kérdés, hogy optimalizáltságban szétveri az Androidot, de nem akarok vitát indítani.

    Egyébként a Windows Phone tetszik, látok benne fantáziát, csak még adok neki minimum 2 évet, mire lesznek rá appok is..
    Egyébként hiába szar az Apple térkép, a Google Maps-et is iPhone-ra szedik le ezt ne felejtsük el, tehát még mindig a saját(Apple) mobilukat használják.

    [ Szerkesztve ]

  • privacy99

    senior tag

    válasz Hegasus #29 üzenetére

    A címben az szerepel, hogy lelassították a gyártást, mert kopások vannak az alu házon. Ez valós probléma, és egyértelmű a megoldása: lassítani kell a gyártást, mert a kapkodásban nem figyelnek oda a munkások, és oldalbavágják a telefont, ami megy tovább, tehát nincs esély a kiszűrésre. Szerintem teljesen félreértetted, ez nem olyan lassítás, hogy "jajj, nem tudunk eleget gyártani, és milyen menők vagyunk", hanem ez olyan, hogy "inkább kicsit kevesebbet, de azt tökéletesen".

    És így is minden rekordot megdöntött, és új gyárakat építenek, meg robotok fogják végezni a munkát, akik 4-5ször gyorsabbak az embernél. Ha lassítanák, nem kéne se robot, se gyár.

    Egyébként személy szerint engem jobban ösztönöz a vásárlásra, ha valamiből fix ellátás van, mintha alig lenne, és sorba kéne állni, meg várni. Akkor szar a marketing, vagy én máshogy lettem kódolva?

    [ Szerkesztve ]

  • privacy99

    senior tag

    válasz pufferzóna #110 üzenetére

    Nem értem, mit kellett volna hoznia. Holografikus kijelzőt vagy mi? Mindenben jobb, mint az elődei, és akinek ez a világ tetszik, az megint egy szuper telefont kap a kezébe, ami jobb, mint a riválisai(szerintem.) de legalábbis nem rosszabb, ennyi erővel az SGS3 és a One X sem hozott semmi újítást, csak nagyobb lett meg erősebb, ugyanúgy, mint az i5. A térképes égésre csak annyit mondanék, hogy ők bebuktak egy szoftverrel, míg az Android például egy fos, tehát inkább bebukok egy szoftverrel, az atomstabil op.rendszeremen, minthogy minden szar legyen, és mivel az egész szar, nem tűnik fel, hogy van benne rossz, az iOS úgy ahogy van kiváló, ezért feltűnik benne, ha valami rossz. Androidot használtam 2 és fél évig, elég is volt. Csak azért nem törtem darabokra, mert nem volt más telóm, és volt kinek eladnom. Azóta perfect minden :)

    [ Szerkesztve ]

  • privacy99

    senior tag

    válasz Ed3r_X_ #123 üzenetére

    HTC Desire-m volt, 2 évvel ezelőtt a csúcsmobil, amit mindenki vett, 100 ezres kategória, az egyik legdrágább, és legjobb, a MobilArénán az egyik legjobb értékelést kapta, a kor egyik legjobb mobilja blabla..Szóval nem 20 ezres, és az 1Ghz-es procijával akadt orrbaszájba, míg az i4 a kis 800Mhz-ével simán szalad..Nem szeretném sorolni az előnyöket, és hogy szerintem miért rossz az Android, mert nem ide való, és háborút robbantanék ki, annyit mondok, hogy használj 2 hétig egy iPhone-t, legalább egy 4-et, és rájösz.

  • privacy99

    senior tag

    válasz axioma #128 üzenetére

    Amint láthatod, 2-3 hozzászólással letudtuk, talán nem esik nehezedre azt a párat nem elolvasni.

Új hozzászólás Aktív témák