Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz bluemirage #27 üzenetére

    A 2013-ba az akkumulátor/üzemidő rovatot is rakhatnának bele. A mai telefonoknak ez az egyik vérző sebe. Ez sajnos egy technológia állóvíz (szerintem), így a gyártók ezen a téren is érdekes próbálkozásokra kényszerülnek...
    Az a baj, hogy a gyartok mindenaron nyomatjak a vekony keszulekeket, mert allitolag ez az igeny, pedig en mondjuk totalisan leszarnam, ha a jelenlegi telefonom 3 mm-el vastagabb lenne ha igy eleg lenne csak ketnaponta tolteni.

  • hardzsi2

    aktív tag

    válasz bluemirage #27 üzenetére

    Nagyon szépen összeszedett cikk lett. Két dolgot tennék csak hozzá:

    1) Csatlakozva bluemirage hozzászólásához, én is az akkuproblémát emelném ki (pont azért nem vettem még okosmobilt, mert elsődlegesen telefonálásra használnám és kényelmes a mostanit hetente egyszer tölteni csak; nem óhajtok napi töltésre átállni). Ezért én azt vízionálom, hogy 2013-ban az egyik nagy kitörési pont épp az lehet, ha egy vagy több gyártó értelmes üzemidejű telefont fog felmutatni, mondjuk 4-7 napot is kibírót. A pengevastag telefonok amúgy sem feltétlen kényelmes fogásúak, kis vastagítással pedig 2x akkora akksit lehet belepakolni. Van már példa is erre.

    2) A kijelzőknél szerepel a következő mondat: "A Sony is beújított, az Xperia P-ben alkalmazott WhiteMagic technológiával felvértezett panel a fényerejével vívja ki a figyelmet. A varázslatos névnek megfelelően a fehér szín valóban fehér; bár a működés részleteiről nem lehet sokat tudni". Szerintem ez a két szócikk (1,2) szépen leírja, hogy a PenTile RGBW-ben a hozzáadott W fényáteresztő szubpixel miatt világosabb a kép (ami a nagyobb fényerő mellett akksi-spórolásra is jó).

    [ Szerkesztve ]

    flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

Új hozzászólás Aktív témák