Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janitor01

    tag

    válasz Bog #21 üzenetére

    Jó volt olvasni, hogy gyakorlatilag száz százalékik egyetértünk. Az előző hozzászólásomban szinte pontról pontra írtam le én is ugyan ezeket.

    De nem hiszem, hogy a mobilipar kifulladna, pusztán csak toporog. 3 dolog közül elég ha egy valami megvalósul:

    Forradalom az akku terén: Szerintem az elektromos kocsiknak van itt nagyobb szerepe. Az Ő húzásuk jótékony lehet az akkuidőre 1-3 éven belül én itt számítok egy duplázódásra. A gyors töltés szerintem tévút vagy max az útnak egy része.

    Forradalom a hajlítható kijelzők tömeg gyártásában. Itt szeretném jelezni, hogy ÉN azonnal vevő lennék egy jelenleg 5 colos de mondjuk gombnyomásra megnövő vagy kiteríthető kijelzőre. De szerintem erre még nagyon sokat kell várni..

    A másik út a Windows által járt (és ez az Apple egytelen menekülő útja a kifulladástól hosszú távon szerintem), hogy bedokkolom a telóm és egy teljes értékű gépet kapok. Szerintem 1-2 év múlva ez simán reális lesz akár a közép kategóriában a mai HW-ek simán elegek egy irodai PC-t kiváltani.

    Mindenesetre nem feltétlen hiszem, hogy 2016 az izgalmas mobilok éve lesz.

Új hozzászólás Aktív témák