Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz B1T3 #92 üzenetére

    Igen, és is pont erre számítok, de egy dologban nem értek egyet veled. Szerintem ez a vonal nem lassan hal ki, hanem a 6700-val, és az Elm-el kihalt. Én a feltámadást várom.

    Nem értem miért nem képesek a gyártók minden évben egy azaz egy darab ilyen telót beletenni a termékpalettába. Nem hiszem, hogy olyan nagy költséget jelentene a tervezés, és szerintem a hozzám hasonlók, akik zsigerból hánynak a tácsszkíntől, a fél napos akksiidőtől, a féltégla mérettől, és a lefagyástól, no meg attól, hogy ezek a telók már simán törhetőek, és natív kémkednek utánunk, ennek ellenére igénylik a korrekt technikai megoldásokat, simán vevők lennének rá.

    Egy nagy vállalat évente kihoz 20-30-40 telót. Nem hiszem el, hogy nem fér bele egy klasszikus.
    Bár remélhetőleg előbb-utóbb be fogják látni, hogy mindig is lesz olyan réteg aki nem tud megbékélni a tapitelókkal, és talán 1-2-3 év múlva, mikor néhán millió ember kiábrándul ezekből a cuccokból, elég nagy lesz a kereslet, hogy legyen gyártó aki ki is elégíti.

    Vagy, mint mondtam, jön jobb a tapitelók helyett, ami már nekem is tetszeni fog. Bár ATM nem tudom elképzelni mi lehetne ez a technika.

    Még egy dolog. Ha már nagyon muszáj lett volna okostelót vennem, akkor az a SonyEricsson Ray lett volna. Legalább vékony volt, és nem úgy nézett ki mint egy tepsi.
    Erreföl most, hogy a Sony felvásárolta az Ericsson mobil részlegét, behoz egy olyan dizájnkt, ami botrány ronda, és minden telóján ezt erőlteti.

    Hát nem tom, de szerintem ezzel megin csak olyan vágányra lépnek, mint anno a Cybershoot, walkman eröltetésével, ami tudjuk hova vezetett. Egyre inkább azt látom, hogy a lejtón nem a féket, hanem a gázt nyomják.
    A japánok (konkrétan a Sony) már számtalanszor rácseszett erre.

    Nem lennék meglepve, ha az idei eladásaik még katasztrofálisabbak lennének.
    No majd meglátjuk...

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák