Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • judas13

    addikt

    válasz jeni #48 üzenetére

    Nálam a navi megvilágítás hiánya ahogy írták is lent már üt minden más esetleges pozitívumot 2014 végén... és látatlanban mellé állítanám a Red1-et napi használat során e mellé.Tudtommal maga a Honor márka azért alakult, hogy minőségben különböztesse meg - felfelé - magát az eredeti anya márkájától.

    stilo18 Örülök neki, hogy szereti :) Pontosan az a gondom, hogy ez nem az a prémium márka amit vártam. Lehet, hogy én voltam túl naiv, és hamis elvárásokkal ezzel a márkával szemben, mikor a 6-os felbukkanásával a beharangozásánál azt hittem, hogy a Honor kizárólag minőségi, felső kategóriában induló telefonokat gyárt majd.....mint mondjuk a Nissan próbálja az Infinitivel ugyanezt az autóiparban...de akkor tévedtem.

    jeni Köszi értem és tudom, hogy ez mennyi és a többit is szintén, de ahogy leírtam így maga a brand az indulás után röviddel elvesztette a szememben a saját maga által láttatni akaró képet.
    Idáig legalábbis

    "Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

  • attilav2

    őstag

    válasz jeni #48 üzenetére

    Hát ha másban nem is a gps-ben fényévekkel jobb a redmi 1S, hála a snapdragon 400-nak, MTK-s gps ratyi, volt 6589-es telefonom és tudtommal a 6582-esben is ugyanaz a gps modul 2 giga ram ide vagy oda én nem kérek belőle, Redmi 1S-t tervezek, a másik alternatíva a Lumia 730 lett volna de a WP és az alkalmazásai annyira fapadosak hogy egy fél óra nyomkorászás után rájöttem hogy ez nekem nem jön be, marad az android. Jó a 3C a 2 giga rammal de a gps-e az MTK miatt elég gyenge lehet.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák