Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Én nagyon régóta Sony párti vagyok. Okát nehezen tudnám megfogalmazni, talán a design meg a viszonylag jó kamera kombó miatt választottam végül mindig Sony telefont. Xperia Neo, P, Z1C majd Z3C.

    Szerintem a Z sorozattal nagyon jó telefonokat tettek le az asztalra. Mind a Z1C, mind a Z3C de még ahogy olvasom a Z5C is egy remek kis telefon lett. Bár a Z1C után a Z3C-t akár ki is hagyhatták volna mert akkora fejlődést nem mutatott.

    Ebből az X-ből én nagyon hiányolom az IP védettséget, mert az egy olyan plusz amit még ha nem is használsz a legváratlanabb körülmények között jöhet jól (bőrig ázol biciklizés közben, belecsúszol egy patakba túrázás közben stb.). Illetve az árazás is durva.
    Nem azt mondom, hogy döngessék a Kínai telefonok árszintjét, mert bár tényleg baromi jó telefonokat csinálnak mind a Huawei, mind a Xiaomi nálam egy Sony-val még nem ér fel egyik márkanév sem. Ez a telefon nálam reálisan 100-120k lehetne.

    Nem tudom terveznek-e Compact szériát, de én nagyon remélem. Nálam egy 4.6"-os képátló 720p felbontással még mindig elég bármire. Arra főleg, hogy mikor elmegyünk valahova már mindenki a töltőcsatlakozót keresi én még vidáman használom a telefonomat. :)

Új hozzászólás Aktív témák