Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz <Adamsky> #131 üzenetére

    Ezért nem is nagyon járok ott.

    Egyébként azért szépen lassan haladnak a srácok. Tény, sok dolog van, amire nincs magyarázat, hogy miért nem csinálják meg, javítják ki, de azért úgy hiszem szép lassan visszakerül minden, ami fontos volt a v5-ben, és jönnek új funkciók is, amik még ott sem voltak.
    Tény, még mindig csak 4.4, Mi2-re még hivatalosan az sem, de nekem valahogy sosem hiányzott, hogy jajj, lépjünk már feljebb. Mi2 esetén sem, itt sem. Persze, remélem kapunk lollipop-ot(be is b***na, ha Mi4-re nem adnák ki), de addig sem fogom a fejem a falba verni, míg nem. Aki folyamatosan up to date rendszert akar, vegyen Nexus-t.

    Ugyanis ami van, az viszont működik. Valahogy engem már nem vonz, hogy agyon vissza variáljam a ROM-okat, mert egyikben egy kicsit jobb ez meg az, a másikban meg amaz. A MIUI amolyan "out of box", belakom, használom.
    Persze, az bosszant v5 után, hogy ami ott jó volt, azt miért kellett kivenni, de a linkelt lista alapján is látni, hogy fognak még visszakerülni dolgok, illetve már kerültek is vissza, s közben már új dolgokat is kaptunk. Kicsit megkéstek, az igaz, de bárhogy is, én maradok a MIUI mellett.

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák