Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaga

    csendes tag

    válasz Zsoo80 #1 üzenetére

    Hat en most vettem 1 hete egy ilyen phonet. Remek telo,mar csak azert mert volt lehetosegem kiprobalni a P1 telot is. Remek telefon,aszem a billentyuzet egy kicsit bena de hat nincs tokeletes telo. 1 het utan aszt mindom remek telo,csak hogy sajnos 1 het utan gondoltam kiprobalom a filhalgatot,es hat a csalodasomra a belso csatlakozo vagy nincs jol osszerakva vagy nincs rendes cinezes a kontaktoknal. Persze az uj dolgok sem tokletesek,bisztattam magam,de mikor vettem visszagindoltam volt ott 1 srac aki epen akor vitte vissza a Mio-lyatmivel a hang nem ment vagy is recsegett benne... Nos ez aggaszt ,ma viszem vissza es mivel nalunk szlovakiaban 10 nap utan recserelheted az elektronikat,hat nagyok gondolkodom mit csinaljak... De minden esetre nagyon remek telo csak persze ilyen apro hibaval ami szerencsere most jott ki. Amugy a P1 csucs adig meg nemfrissited a firmweret,asztan nalom meghalt,es hat az ilyen visszajelzeseket tobb embertol is halottem.... Nos csak enyit akartam,es meg valami bocsnatot kerek a sok helyesirasi hibaert,de sajnos szlovakiaban elek es hat csak othon a szuleimtol tanultam meg magyarul irni. [SZAGA POTAL]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák