Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz #56573440 #20194 üzenetére

    Ezret szed össze egy óra alatt, de reggelre szerintem megeszi a generátorod. A liftben pont annyi áram marad ilyenkor, hogy az aljára le tudsz menni beröffenteni egy stacknyivel. :DDD

    Gyártom ezerrel a napelemeket, de őszintén szólva ez se az igazi. Én olyan energiát akarok ami full gondozásmentes. Víz, szél, thermo, ezeket lerakom és többet rá se kell nézni. Oké, bármelyik automatizálható ennyi erővel, a canola is, meg a kristályos is, de nekem a full egyszerű kell. A napelem meg pont a kettő között van, mert éjjel nem termel, nappal se egyenletesen, akku kell éjjeli tárolásra, nappal azt vissza kell termelni pluszban, utána kell számolni és arra is csak fix fogyasztás mellett lehet....
    Meg ide sorolható még a Bigrea is, arra is rá kell nézni, de egy vanilla ládányi érccel nekem elment egy egész szervernyi időt, szóval az nem olyan mint a kristályos ami másfél óra alatt lemerül.

    Szóval a napelem nem fasza, megmérgesedtem rá. :DDD Úgyhogy, ha több stacknyi a postaládába kerül, akkor nem kell meglepődni.
    Az Immersive cuccai vannak vegyesen, de 500RF-et termelnek, majd duplázni akarom őket, de az is még csak 1000 lesz és erről csak a ház megy el. A három közül amit fel lehet spanolni egy quarry etetésére is egyszerűen, az a thermoelectric lesz. Abból lerakok 400 darabot, végig víz meg láva és kész is. Szél meg vízerőműveit sokkal macerásabbak felépíteni, de a végén lebontom azokat is, mert bonyolult felépíteni és thermo lesz abból is. :DDD
    Na persze a thermo generátorokat összedrótozni sem épp egyszerű..... Bár arra ott az EnderIO conduit.

    Ez a jó ebben a játékban, hogy a hülyeség is előre hajtja. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák