Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X3B6O0X

    aktív tag

    No, akkor egy gyors listát összeszedek az 1.8-ról és az 1.9-ről (egyébként szerintem ezek már az utolsó updatek lesznek, max. bugfixek jöhetnek).

    -Pár bugfix és módosítás (a felhők nem mennek át semmilyen anyagon, éjszaka más lesz a mozgásuk, mint nappal, a csontik élethűbb íjakat kapnak, és mi is, stb.)

    -pár új blokk (kőtégla, téglalépcső és tégla félkő, valamint ugyanezek kőtéglából, és egyfajta kerítéskapu, üvegpanel)

    -új mobok: (Enderman, háát, nem is tudom, minek hívjam, modnjuk legyen mumus :), Egy rovar, ami a fablokkokat támadja meg, és ha kiütöd a blokkot, akkor rádtámad (kissé ijesztő), és kék pók, ami ha megsebez, meg is mérgez)

    -új éghajlatok, életterek (mocsár, hegy, óceán, az óriás gombák éghajlata, és esetleg vulkánok)

    -újfajta tömlöcök, erődítmények, elhagyatott bányák, szakadékok

    -a jól ismert faluk

    -XP pontok (egyelőre csak úgy lesz)

    -Éhségmérő (ha kilenc csibecomb fölött van az éhségszinted, öt másodpercenként fél szivet ad vissza)

    -új kaják (Steak, csirkehusi (a nyers húsok ezentúl lehet, hogy megmérgeznek) , dinnyeszelet, és rothadt hús, amit a zombik fognak dobni, és biztosan megmérgez, de kevésbé leszel éhes tőle)

    -sprintelés, ami leüríti az éhségmérőt

    -a ládáknak lesz egy nyitott állapotuk

    1.9

    -a Pokol egy kicsit izgalmasabb lesz

    -NJK-k azaz nem játszható karakterek, akik a falukban fognak élni

    -Bossok az erődítményekben

    -lesz valami használati módszere az XP-knek

    (-gleccserek esetleg, amik a valódiaktól eltérően nem mozognak, de elfedik a tájat [ezt már nem tudom, hol olvastam])

    Egyenlőre ennyi, de közel sem teljes a lista. Hétfőig már fél lábon is kibírom, de én inkább még rászámolok egy plusz hetet, mert hatalmas az update.

    "...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

Új hozzászólás Aktív témák